Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek vörös a haja annak a...

Akinek vörös a haja annak a gyereke elörökölte ezt a hajszínt?

Figyelt kérdés
Kisfiút várok, viszont nem szeretném hogy ő is vörös legyen, nem szeretném hogy csúfolják. Éppen eleget hallgattam én is gyerekkoromban.
2021. dec. 19. 20:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Miért, ha vörös lesz, akkor mi lesz? Embrió korában elmész vöröshaj-szűrésre, és elveteted, ha az? :D
2021. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt egy geek osztalytársunk, aki szőkés vöröses hajú volt, de soha nem cikiztük emmiatt. Igazából a mi osztalyunk nem is volt ilyen kirekesztő. Pedig én pl. kistiniként utolsóként álltam be a szőrtelenítő brigádba, és lazán flangáltam rövidgatyába szőrösen is. Na akkor 1x megkérdezték, hogy nem akarom-e leszedni.


Szóval közeg függő. Ja amúgy besötétedett a haja, és most írtó dögösen néz ki ezzel a sötétebb árnyalattal.

2021. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
vörös kugya vörös lo vörös enper egy se......jo
2021. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Na megérkeztek már a kötekedők, igaz kedves 11-es? 30 hetes terhes vagyok... Természetesen nem történik világkatasztrófa, csak érdeklődtem hogy akinek vörös a haja, vörös hajú lett e a gyereke.
2021. dec. 19. 22:03
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es végre valaki válaszolt a kérdésemre is...
2021. dec. 19. 22:05
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős vörös hajú, hófehér, szeplős, kékszemű, a férje pedig fekete hajú, barna hajú, kreol bőrű. Mindkét kisfiuknak vörös haja van és tiszta anyja a két gyerek. Viszont sosem mondták, hogy csúfolnák őket, szerintem ma már talán elfogadóbb a világ. Egyébként én nem vagyok vöröshajú de így is répának csúfoltak a nevem miatt, szóval ha vörös haja lesz és esetlef éri őt emiatt gonoszkodás akkor az “nyugtasson”, hogy minden gyereken találnak fogást ha akarnak, nem csak külső jegyek miatt.
2021. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyik fiam vörös lett, másik szőke.
2021. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én külföldön ismerek egy lángvörös hajú nôt. A férje dél-amerikai, az az igazi fekete hajú kreol bôrû férfi. Egy kisfiuk volt, aki hófehér bôrû és lángvörös hajú, mint az anyja.
2021. dec. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett sajnos, pedig lány, drukkoltam neki, hogy örökölje, annak ellenére, hogy engem csúfoltak érte(90es évek). Kisfiúnak kellemetlenebb lehet talán, bár ismertem pár helyes fiút sötét vörös hajjal. Szerintem kicsi az esélye, hogy örökli, max ha apuka felmenői közt van. Nálunk esélye sem volt a génjeimnek a könnyen barnuló bőrével, és a piszkos szőkésbarna hajával szemben.
2021. dec. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem vörös hajam van, a gyerekemnek nem.

Amúgy meg csúfolt bármiert lehet.

2021. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!