Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy lépésben vagy több lépésbe...

Egy lépésben vagy több lépésben szoktassam le a babámat az éjszakai ébredésről?

Figyelt kérdés

Éjszaka 2-3-szor kel fel szopizni. Az aludj jól gyermekem módszert szeretném kipróbálni csak azt nem tudom, hogy első körben egy szopit vegyek el, vagy rögtön mindkettőt/hármat?

Van valakinek tapasztalata?


2010. szept. 8. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem 9 hónapos a fiam,most 2 napja nem szopizik éjjel.igaz,az utóbbi időben már csak nyugi cici volt éjszaka.de magától abbahagyta.én nem erőltetném,bár attól is függ,milyen idős.
2010. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem tudom, milyen módszerek vannak, az anyukám tanácsaira és az ösztöneimre hallgattam, és nem egyszerre hagytam el az éjjeli etetéseket.
2010. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én gyermekeim 6-8 hetes korukban már nem ébredtek fel éjjel.
2010. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen módszer ez?
2010. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

7 hós a babám.


A módszer lényege, hogy megtanítod a babádat aludni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=84&keres..

2010. szept. 8. 09:51
 6/9 anonim ***** válasza:

De ha elhagyod a szopit, miből gondolod, hogy átalussza az éjszakát?

Főleg egy 7 hónapos? Pont a közelségedre vágyik.

Érdekes módszer lehet, de ha gondolod, próbáld ki.

Legtöbb baba kb 1,5 évesen érik meg az éjszaka átalvására.

2010. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem, hogy van-e aki ilyet végigcsinált, milyen tapasztalatokkal?
2010. szept. 8. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam nem enni kelt éjszaka, hanem 1 évesen beteg lett, így gyakran kelt, amikor lázas volt akkor velünk aludt, és 1 hét alatt erre szépen rá is szokott.

Ettől kezdve nem akart elaludni egyedül, és éjszaka is többször kelt, hiába tettem vissza az ágyába miután elaludt, 1 óra múlva kelt és ami ágyunkban akart lenni.

Én délután kezdtem vele a "tréninget", 1x sírt 40 percig, persze 3-5 percenként bementem hozzá.

Azóta este is csak addig sír amíg kiérek a szobájából, és éjjel is visszaalszik ha megébred.

Barátnőm az éjszakai szopizásról is ezzel szoktatta le 14 hónapos kislányát, egy lépésben. Megítélése szerint nem volt éhes a kislány, csak megszokásból kérte a cicit. 3. éjszakától átaludta, és azóta (5hónapja) is átalussza az éjszakákat.

2010. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. még annyit, hogy szerintem 7 hónaposan még korai. nagyon korai ezt a módszert alkalmazni.
2010. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!