Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viselkedik 1 éves...

Hogyan viselkedik 1 éves babátok? Mennyire lóg rajtatok? Hogyan telik egy nap? Leírnátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! 13 hós. Kis Ördög és lány! Mostanság nagyon rossz napjaink voltak de 4-5 napja meg nagyon édes:)! Sokat lóg rajtam mert írtó anyás! Reggel kel 6-és fél 8 közt! Eszik aztán játszani kell vele!1,5-2,5 óra múlva jelzi mostanság hogy aludni akar!Alszik 1,5 órát kb.Felkel akkor lemegyünk boltba meg sétálni játszótérre.Aztán ebéd utána játszás.És 1-2óra múlva alvás 1,5-2 órát! Utána játszás meg ha az idő engedi megint lemegyünk séta játszótér.Vacsi 6-fél 7körül fürdés játszás és fél8-8körül alszik el!ÉS nektek?
2010. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiamat nem tudtam letenni,se én,se senki,rögtön ordított,semmit nem tudtam tőle megcsinálni,mert akkor rögtön szaladt valaki a családból,hogy sz@rjak mindenre,a gyerek az első.Másfél éves korára úgy el lett magának,homokozik,legózik,szerel,stb,hogy rá se ismertem.

A lányom teljesen elvan,néha kéreckedik csak fel,de akkor se mindig veszem fel egyből.Általában akkor jön,ha álmos.

Még valami,a fiamat ringattam,dudoltam,ölbe aludt sokáig,jaj,de nehéz volt,a lányomat berakom a kiságyba,megsimogatom a hátát,3 perc múlva alszik.

Szeretem imádom mindkettőt,de 3.-nak is lányt szeretnék!

2010. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eljátszik magában kicsi kora óta. Csak akkor vettem fel,ha etettem vagy valami baja volt. Délutánonként játszottunk együtt,de akkor is csak azzal játszott,ami éppen érdekelte. Most 14 hónapos.
2010. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! 13hónapos kiscsaj de egy rosszaság :)

Reggel 7-9között kel hamizik,játék 10körül nyammog valamit majd leteszem aludni el is alszik de rá 30percre fenn is van :) 13 körül ebédel,rendbe rakom,játék megint 15körül megint elalszik jobb esetbe :) de csak fél órára megint:) Ritkán kicsit tvzik :)Egy kis séta is van közte:)Tudni kell a lányomról hogy nem egy 7alvó típus szerintem vagy lehet az is közre játszik hogy jön a foga :)

Felkell elvagyunk 19ig majd pancsi hami és olyan 10körül vagy 11 attól függ mennyire álmos elalszik :) Hát a mi napunk így tellik általában igen igen fáradt vagyok a nap végére :)

SOk Egészséget nektek Üdv:Niki

2010. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos, egy percre sincs el magában :) illetve reggel, amikor felkel, odaadom neki a tápot, aztán még visszateszem a kiságyba amíg én rendbe szedem magam, ez kb 20 perc addig elvan, játszik. Aztán egész áldott nap vele vagyok, apa délután fél 5-től besegít. Sokat vagyunk kint, nagyon szeret sétálni, játszóra menni, nyáron strandoltuk sokat, Balcsinál lakunk, imád fürdeni. Itthon nem nagyon játszik a játékaival, inkább csak jön megy, mindent felfedez, megéz, kipakol a lakásban. (legújabb módi, hogy mindent bedobál a kukába :) Egyszer alszik egy nap, ebéd után, változó hogy mennyit, 1 vagy 2 órát, Én ezalatt főzök, a többi házimunkát meg akkor csinálom, amikor apa itthon van.
2010. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a 21.01-estől kérdezném: és egész nap mit csinál a gyerek? ha csak du-n játszol vele, akkor ővele mi van a nap többi részében?
2010. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!