Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislány csecsemő nemiszerv...

Kislány csecsemő nemiszerv tisztítása?

Figyelt kérdés
Egy hónapos a kislányom, tegnap este történt egy kis "baj". Írtam a védőnőnek, de még nem jelentkezett és ideges vagyok 😪 most szoktatjuk a picit, hogy éjszaka jókat tudjon aludni így teljesen sötétet csinálunk a szobába,éjjel volt kaka és amikor cseréltem a pelust és tisztítottam a comb hajlatoknál is annyira mozgott, hogy véletlenül beletöröltem a nuniába is 😪 az a fehér már alig van benne, sőt nekünk mondtak is, hogy kell pucolni és mosni is mert elég sokszor van kaka és onnét is pucolok ki neki nehogy baj legyen, de mindig nagyon-nagyon óvatos vagyok csak most remegek nehogy ezzel bajt csináltam 😪
2022. jan. 15. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a lányom nem egyszer kakilta össze magát annyira, hogy a hasa és/vagy a háta közepéig olyan volt, szerinted akkor oda nem jutott? 😃 Lemostam neki zuhannyal, semmi baja nem lett, a te babádnak sem lesz, ne aggódj. Időnként oda is kerül, ezellen semmit nem tudsz tenni, a lényeg az, hogy ne maradjon ott kaki, legyen rendesen kitörölve/kitisztítva.
2022. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg semmi baja nem történt.
2022. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek ❤️
2022. jan. 17. 02:28
 14/15 anonim ***** válasza:
A mai szülők miért paráznak mindent túl? Mondom ezt úgy hogy a gyerekem csak 4 hónapos és a 30-as eveimben járok. Úristen ha lenyeltem egy penészes kaját az kihat e a szoptatásra, ha kiengedem a kertbe baja lesz-e meg ilyesmik. Kedvencem amikor egy ismerősöm aki 40 éves azért nem rakta jarokaba a gyereket, mert mi van ha egy életre traumatizálja... miért paráznak a mai szülők mindenen?
2022. jan. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolso kenj a huvelyedbe kakit es ulj rajta a legnagyobb nyugalommal h majd megoldodik valahogy...🤦‍♀️
2022. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!