Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert folyik ki a pisi a...

Miert folyik ki a pisi a pelenkabol minden ejjel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 7 honapos kisfiam aki jelenleg 9 kilo. 4-es Pampers es Lupilu pelenkat hasznalunk, de sajnos minden este kifolyik neki a pisi, hol ejjel 1 kor mar, hol hajnalban. Napkozben nem hiaba van rajta mondjuk több oran at a pelenka. Azt hozza teszem h jo nagy pocija van es combos baba. Talan pici neki a meret, es azert folyik ki mindig?? Vegyek neki 4+ pelenkat? Kerlek irjatok meg, hogy nalatok is volt e mar ilyen problema
2022. jan. 20. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak akkor volt ilyen ha kicsi volt a pelenka. 11 hónapos fiamra 5öset veszek, mert magas is és pocakos is. Nekem az a mérce, hogy hátul derék felett legyen a pelenka vége és a hasán köldök felett. A ragasztó nyelvek pedig bőven fedjék egymást, mert ha rövid az átérés, akkor a combjai behúzzák középre és a bodyra ázik fel a pisi, mert eltartás van.
2022. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kimaradt: hol ázik? Felül? Vagy oldalt?
2022. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi. Oldalt azik at, a ragaszto csikok kornyeken folyik ki szerintem
2022. jan. 20. 22:22
 4/12 A kérdező kommentje:
1es koszi! Akkor biztos nalunk is a meret a baj. Ki probalok egy nagyobb meretet!
2022. jan. 20. 22:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Méretprobléma. 12 kilós combos pocakos fiamra már 7est adtam.
2022. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi elnyomtam a küldést. Szóval 9kg-os combos pocakosra én 5-öst adnék.
2022. jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a valaszokat🥰
2022. jan. 20. 23:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Libero + nagyobb méret kombó jött be. Sajnos a Pampers nem volt elég.
2022. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló probléma van, én éjjel két mérettel nagyobb, éjszakai bugyipelust adok rá. Így is este 10-kor át kell pelusozni és néha úgy is átázik.

1-es, azt irtadhogy a ragasztó nyelvek bőven fedjék egymást - ezt úgy érted, hogy az oldalsó nyelvek egymásra érnek?

Nem szorítja nagyon a hasát a pelus, nem túl szoros, ha ennyire meghúzod?

2022. jan. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk folyton volt időszak, hogy kifolyt. Mondjuk egy hónapig kifolyt állandóan, utána nem egy darabig. Ha méretet váltottam akkor is.

Sose jöttem rá mitől függ.

2022. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!