Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 16 hónapos babának télre...

Most 16 hónapos babának télre már nem overál kell hanem egy kantárosnaci-kabát eggyzüttes? Hol vannak/lesznek jók?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
az én kétévesemnek van egybe, külön és átmenetibb napokra kabát....c&a-s, h&m-s....én már bevásároltam szezon előtt, érdemes venni egy-két használtat is az udvarra
2010. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 26 hónapos a lányom, én mégis az overálra voksolok, le tud benne hajolni, nem megy alá a hó a latyak, ha elesik pl. Van egy overálja és van egy télikabátja is, ha túl sok vagy felesleges lenne az overál.
2010. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem játszásos sétáláshoz, kintléthez jobb az egybe overál, ha meg csak mentek valahová, pl. vásárolni, vendégségbe, orvoshoz, stb. tehát amikor nem fog a sárban-hóban kúszni-mászni, akkor elég egy jó kis kabát meg bélelt (nem feltétlen, orkán) nadrág.
2010. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hmm,meglepődtem azt hittem inkább a sinadrág kabát összeállitást javasoljátok.És most lehet ogy hulyeséget kérdezek,de a kabát meg sigatya alá mit kell rá még adni?Még egy nadrágot,ha bemennénk valahova?Én tavaly még adtam rá harisnyát,nacit és overált is,igaz akkor még nem járt...
2010. szept. 9. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is az egyberuhára szavazok. Még a 4 évesemnek is ilyet vettem. Nagyon nehéz kifogni, de kaptam, bár használtan, de oviba az udvarra jó. Szerintem elég alá egy harisnya, mert úgy is mozog!
2010. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is egybe overált veszek, harisnyát pulcsit adok alá, ha meg megyünk valahová kocsival megyünk, akkor bèlelt nadrág pulcsi és kabát.
2010. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vastagabb nacó alá harisnyát szerintem, függ attól is, h milyen a belső anyaga a gatyának és h mennyire van hideg
2010. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!