Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell overál a babákra?...

Meddig kell overál a babákra? 2 évesnek is adtok télen overált? Vagy csak nadrág meg kabát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon cudar az idő overáll, könnyebb mosni is ha koszos lesz.
2010. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 hónaposomnak én kétrészes rucit vettem. Kantáros naci + kabát. Így külön-külön is hordható, másrészt meg sokat utazunk, egy egyberészessel az autóban nem nagyon tudnék mit kezdeni, ha bemelegszik. Így meg csak lekapom róla a kabátot, és már jó is. :)
2010. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán adtam overállt.

2 részesünk volt,de a naci talán 3x volt rajta.Nem is szerette.

2010. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves és igen, hordja. 2 részes, sígatya, meg kabát. ma is azt adom rá pl, mert baromi szél van. legalább nem fújja át. és a hótól sem lesz vizes a ruhája, hha télen kint játszik.
2010. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éves, eddig még kabát+nadrágot hordott idén, de ha bejön az igazán cudar idő, és megyünk sétálni 1-2 órára, biztos ráadom az overállt. Ha csak közértbe megyünk, kis időre, akkor marad a kabátos verzió.
2010. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én amikor 2 éves volt a lányom már kabátot és nadrágot adtam rá.
2010. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21 hónapos. 2 részes overállja van. Eddig a naci részt nem adtam, de ma ráadom, mert hideg szél fúj. Valószínű, hogy majd séta közbe el is alszik, így tuti, hogy nem fázik meg.
2010. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!