Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kicsitek mennyit...

14 hónapos kicsitek mennyit eszik?

Figyelt kérdés

A kislányom 14 hónapos 9700g 75cm.

Szopik 4x egy nap.

Reggel eszik pl.egy virslit pár falat kenyeret vagy egy tojásból rántottát,hozzá pici kenyér,pici zöldség.

Tízóraira egy banán,vagy egy joghurt vagy egy dörmi stb.

Ebédre kb.150g főzelék+husi.

Uzsira valami péksüti vagy babacsinta.

Vacsorára egy fél melegszendvics+ zöldség.

Az anyatejen kívül csak vizet iszik.


Ez nem túl kevés? Két hónapja stagnál a súlya.Igaz,hogy kis örökmozgó,egész nap jön-megy,szaladgál.



#Evés,súly
2022. jan. 26. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs én nem méregetem mennyit eszik a gyerek. Annyit amennyi jól esik neki, azt eszi amit mi,néha képes bevágni egy felnőtt adagot. Ő mondjuk a legkisebb a 3 gyerek közül. Nemsokára 14 hós, 73 cm 8200g

Örökmozgó tehát valószínűleg inkább növöget mint hízik.

Ilyenkor már nem híznak olyan látványosan.

2022. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Én sem szoktam mérni,hogy mennyit eszik,meg általában azt eszi Ő is amit mi,de néha még adok neki egy-egy üveges bébietelt,és onnan gondolom,hogy kb. hany ml főzeléket eszik ,mert nem eszik meg egy egészet,szinte soha.
2022. jan. 26. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kevés. Az én gyerekem 3 nap alatt se eszik ennyit, pedig 4 és fél éves. A súlya pedig 20 kg, ami jóval több, mint az átlag, nem a kajától függ elsősorban, hogy hány kg-sak.
2022. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lassan 14 hónapos a kisfiam, 84-85 cm, 10.5 kg. Reggeli 300 ml tej, tízóraira másfél szelet toast kenyér változó feltéttel, vagy 2 db Kubu gyümölcspüré, ebédet nem méregetek, de többet eszik nálam, uzsi az vagy 2 Kubu, vagy egy gabonás gyümölcsös bébiétel, vagy valami hasonló, vacsora pedig Milupa vaníliás tejital, 300 ml vízhez 10 kanál por. Nem mondanám, hogy vastag gyerek, de étvágya az van. :D
2022. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!