Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szülés után nemsokkal...

Akinek szülés után nemsokkal epehólyag eltávolitása volt, hogy oldottátok meg a gyerek ellátását abban a pár napban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tejcsi fagyasztoban es az egesz csalad, nagyik, tesok es apuci beosztva idore feladatra.
2010. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyukám vigyázott rá, hozzánk költözött 1 hétre.

Vasárnap este befeküdtem, hétfőn reggel megműtöttek, aznap aludtam fáradt voltam fájt a hasam, de adtak inkekcióban fájdalomcsillapítót , kedden kivették a katéter, sétàltam megmosakodtam, szerdán már jól voltam, csütörtökön hazaengedtek, vasárnapra rendbe is jöttem.

Nekem megvàltàs volt a műtèt, előtte minden éjjel piszkosul fájt görcsölt 5/6 óràn át! Miutàn megműtöttek és azóta semmi!

Anyukàmmal jol elvolt a lányom!

2010. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hazamentem,hasam félbevágva (muszáj volt mert a doki elcseszett valamit a laparoszkóppal és bevérzett a hasam).

6odnapra mehettem haza,a felajánlott segítséget senki nem tartotta be. Úgyhogy másnap már emelgettem a 18kilós gyereket,varratokkal a hasamban.

2010. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Család segített,én mind ez mellett még hasnyálmirigy,hashártya és máj gyulladást is kaptam így 2hónapig voltam segítségre szorulva ill mindent még az én ápolásomat is a családom csinálta.Szörnyű volt fel sem tudtam venni a lányomat mert a hashártya miatt és a császár ami nem bikini vonalas volt be volt gyulladva mindenem......és mindez az altatás miatt a császár alatt amit szépen el rontottak.....nem volt könnyű!
2010. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olvasgattam a mütét utáni állapotról és azt irják sokkal könnyebb utána elhizni,nektek van ilyen tapasztalat?Nekem azt mondták egyik nap d.e megmütenek másnap d.u hazaenged ha minden rendben megy.Akkor lehet nem is ugy lesz?!Nem tudom érdemes -e halogatni a mütétet igazán görcsöm csak egyszer volt.De minden orvos ezt ajánlja mert rengeteg apró kő van.Köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. szept. 10. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Minel hamarabb tulesel rajta, annal hamarabb elfelejted az egesz torturat es megelozheted a komplikaciokat. Kesobb nehezebb lehet a mutet. A kicsinek is konnyebb, ha kisebb.
2010. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!