Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan kisbabátok aki...

Volt olyan kisbabátok aki egész állo nap csak aludt és evett,illetve átalidta az éjjeleket 2 hónapos kortól?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen?? Vagy kezdjek aggódni? 2,5 hós kisfiam átalussza az ejjeleket amiota betoltotte a 2 hónapot,illetve napoal is szinte egesz nap alszik,1-1 orakat van fent meg amig eszik 10 perceket.
2022. febr. 4. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Igaz nem az én gyerekem de másnak biztos van ilyen gyereke. Normális.

Aztán jön a fogzás, alvásborulás, mozgásfejlődés, szepa, beszédfejlődés, csillagállás, frontok, telihold, csillámpónik és megváltozik minden.

2022. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

igen, a lányom. 97-ben született, akkor még nem volt rooming-in nálunk, három óránként hozták őket, mire hazamehettünk egy hét múlva, órát lehett állítani hozzá. Hat hetesen este tízkor evett utoljára, reggel ötig béke volt.

Irtózatos kamasz volt, és azt gondolom, elcserélném a kamaszéveit a kialvatlanságra :D

2022. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekem ilyen volt. Evett, aludt, mosolygott, szépen nőtt, semmi gond nem volt vele. 10 hetesen átaludta az éjszakát és annyi. Ahova letetted, ott volt cuki. Gyorsan be is vállaltam a másodikat. Ő megmutatta, "hol lakik az Úristen" :))))
2022. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Enyém is ilyen volt, felhívtam anyukàmat telón mikor 1-2 hetes volt, hogy felébresszem-e szerinte enni mert valami 4 óràja aludt, 2 hónaposan aludt àt éjszakàkat, sokat, aztàn ahogy előttem írtàk borult nàla minden, 10 hónaposan volt hogy megfordult a fejemben, hogy valószínű màsnak ilyen egy újszülöttel.

Most 1 éves lesz hamarosan most màr egész ok a helyzet éjjel de még mindig nem alussza àt.

2022. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ugyanigy nálunk is,mint a 3.hozzászolónak

Gondoltam akkor lesz 2, 3, akár 4 babánk is

Olyan jó volt az első,evett,aludt,nyugodt volt,nézelődött,egy hangját nem lehetett hallani,a fogzást szépen viselte,átaludta az éjszakát

Na de a 2.kislányunk 🙈😃 brutális

Hasfájós volt,minimum 10szer kelt éjszaka,fogzás szörnyű volt,alig aludtam,nyűgös volt,semmi nem volt jó,ha hideg volt az,ha meleg akkor az,ha valaki csak ránézett üvöltött

Hozzátáplálás is katasztrófa volt,válogat azóta is

Mára jobb a helyzet,2 éves elmúlt,de elég a 2 gyermek

Ha ő jön elöbb,biztos nem szültem volna 2.babát

2 hónapja alszunk,szóval nekem a legnehezebb az alvás hiány volt,megviselt,de ez már a múlt

Együtt alszanak a nagy tesóval,én is végre alszok


De amugy igy szokott lenni, ha az első baba álom baba a 2. tényleg megtanította velem,mi is az a türelem

Vagy fordítva,mint uncsiméknál

Első baba leamortizálta,2.egy álom nyugodt gyermek


Minden jót,jó egészséget nektek

2022. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő ilyen volt. A fiam 8, a lányom 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát, nappal is jó alvó mindkettő. A fiam már 10 éves lesz, ő már nyilván nem alszik nappal, a lányom 17 hónapos, most is lassan 3 órája alszik (mondjuk ébren viszont még nem áll). Persze fogzás szokott a nappali alvásban borulást okozni, de aztán szépen visszaáll.
2022. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4/4 átaludta az éjszakát 2 hónaposan (8-10 óra ébredés nélkül), nappal viszont sokat voltak ébren. Nálunk nem kavart be az alvásba semmi, csak betegen kelnek fel.
2022. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A baratnom babaja a 2. naptol kezdve alszik este 10 tol reggel 7 ig. Haaaat, vannak szerencsesek ... Nem ritka egyebkent.

Az exem gyereke meg 4 orat aludt delutanonkent iskolas koraig, ejjel meg 12 ot.

2022. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő ilyen volt, sőt, a nagyobbik még alig volt 1 hónapos, amikor már nem kelt éjszaka. Normális, ne aggódj.
2022. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen 2 is
2022. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!