Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan kisbabátok aki...

Volt olyan kisbabátok aki egész állo nap csak aludt és evett,illetve átalidta az éjjeleket 2 hónapos kortól?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen?? Vagy kezdjek aggódni? 2,5 hós kisfiam átalussza az ejjeleket amiota betoltotte a 2 hónapot,illetve napoal is szinte egesz nap alszik,1-1 orakat van fent meg amig eszik 10 perceket.
2022. febr. 4. 14:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Voltak időszakok amikor neki is könnyebb volt,jobban esett ha átaludta az éjszakát és volt amikor ébredezett.

2 hónapos korától neki is volt kb 4 hónapos korig tartó átalvós időszaka.Aztán ébredt 1-2 alkalommal,majd újra igényelte a hosszabb alvás időt..

Változó.Én sem alszom mindig ugyan annyit,hol többet igényel a szervezet hol kevesebbet.


Nekem sírni sem nagyon sírt,2 éves és összesen 3x ha hallottam sírni.Abból 2 egy csúnya esés volt,egy meg a combba kapott 2db-os oltás. ><

2022. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nekem is 2 van,az első is nyugodt volt na de ez nekem már túlzás..konkrétan sírni sem szokott szinte soha,de inkább az zavar,hogy rengeteget alszik éjjel is és nappal is ,ezért félek,hogy esetleg nem fog fejlödni…Nálatok hogyan volt ez?
2022. febr. 4. 16:03
 13/18 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Tökéletesen fejlődik mindkettő. A lányom egy igazi szélvész kisasszony, a fiam sokkal nyugisabb volt. A kicsi meg nem áll egész nap, szalad, mindenre felmászik, kergeti a kutyât, macskát, le nem ülne egy percre sem. Nem nagy csoda, hogy elfárad az alvásidőre.
2022. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 8 honapos koraig jol aludt utana a fogzassal borult kivanom hogy neked ne igy legyen :) ne idegeskedj ezen lesz ami lesz
2022. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A legkisebb gyerekem a kórházból hazaérve kb. az első naptól végigaludta az éjszakákat. Napközben általában kevesebbet aludt, mint az átlagos babák, de nem sírt, csak nézelődött.

Mondjuk azóta is jó alvókája van, pedig már 18 éves.

2022. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Na jò, remèlem a masodik gyerekünk ellensùlyozza majd az elsőt, mert ő òrànkènt èbredt, ha èbren volt csak elèhedetlenkedett.
2022. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én meg remélem,hogy a második most lesz akár csak fele olyan jó alvó mint az első.😅
2022. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A lányom pont ilyen, ő már másfél hóbaposan aludt este tíztől reggelig, se a fogzás se semmi nem “rontotta el” az alvását, pedig sok vészmadár okoskodott, hogy na majd ha xy esemény lesz, akkor majd aztán nem alszol, mert végigordítja az éjszakát. Hát nem így lett. A fejlődésével semmi gond, mindent jóval hamarabb csinál, mint a papírforma.

Szoktunk is viccelődni a férjemmel, hogy egy afféle “kezdő” szintű szülőknek való gyerekünk lett, mert konkrétan semmi gondunk vele. :) Hálásak is vagyunk miatta :) Te is legyél az.

2022. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!