Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívó porszívó esténként 2...

Orrszívó porszívó esténként 2 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Arianna orrszívó porszívót használok most a 2 hónapos babámmal rendesen porszívóval. Viszont este borzasztó hangos és felkelti a 3 évesem. Tudom hogy vannak szájjal szívható orrszívók is. Kérdésem az lenne, hogy ki tudnám-e szívni esténként a számmal a cuccot a nóziból ugyanazt a csövet használva amit a porszívóba dugok? Valaki próbálta már?

2021. dec. 14. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem tudsz akkora vákumot csinálni.

Vannak vízcsapra szerelhető orrszívók, azzal hangtalan.

2021. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Én már próbáltam. Eléggé behorpadt a homlokom,de sikerrel jártam. Természetesen előtte sós víz,utána orrcsepp.
2021. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen hallottam már a vizesről de sehol nem találtam még. Először kipróbálom saját tüdővel, aztán ha nem megy, mélyebben utánanézek a lehetőségeknek. Max marad az éjjeli porszívózás 💁🏻‍♀️
2021. dec. 14. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki tudod vele szívni egy kis gyakorlással, de inkább csak a hígabbat, én a sokadik ébredésnél elővettem újra a porszívót.
2021. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk az elektromos orrszívó teljesen jól kiszívta. Halk morajló hangja van.
2021. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is az elektromos vált be, van, hogy meg sem ébred rá igazán.
2021. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akinek elektromos van, konkrétan melyik fajta? Mert csak azt olvastam róla hogy semmit nem szívnak
2021. dec. 15. 09:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Pestonka. Bár mi úgy használtuk, hogy kiszívtuk, majd tengervizes orrspré, egy picit vártunk, majd újra kiszívtuk. Mindig sikerült.
2021. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk Nosiboo van (vezetékes,nem a hordozható), tökéletesen elégedettek vagyunk. A hígabb orrváladékot a legalacsonyabb fokozaton szoktam szívni, amikor szárazabb a fikusz és zavarja a babát, akkor tengervizes orrspray segítségével. Spray aztán szívás. Van, hogy picit emelek a szívóerőn. (Ennél a gépnél állítható). Ha éjjel kell használni meg sem ébred rá teljesen, mert halk. Gondolkodunk egy hordozható verzió beszerzésén is.
2021. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért kell egy 2 hónaposnak minden este kiszívni az orrát?
2021. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!