Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik túlzottan rend szerető...

Létezik túlzottan rend szerető baba?

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés lesz,de érdekelne,hogy másé is csinál ilyet vagy ez most valami "egyedi" esetleg később múlandó dolog.

2 éves gyerkőc mindent vissza rak a helyére.Akkor is,ha nem ő vette el,ha nem találja mutatja,hogy nem talál valamit és keresi,hogy vissza tehesse.A terítőre a kávézó asztalon is ugyan oda teszi vissza mindig a díszeket és a kis vázát.


Ugyan ez van a játékaival.Van több polc amire felpakolta a játékokat,és azoknak mindig ott kell lennie.Ugyan abban a sorrendben.Ha nincs ugyan abban a sorrendben felcseréli.

Ami dobozban van azt vissza is kell dobni és nem mindegy,hogy a tigrises tárolóban vagy a békás tárolóban van,képes kiborítani és vissza dobálni a játékokat úgy ahogy ő azt jónak gondolja.(kb tudom már mit hová tesz,ha felcserélem és észre veszi szinte mindig vissza rakja a megfelelőbe)

Lassan 2 hónapja figyelem,ahogy ezeket csinálja és én egy kicsit furcsálom.Más gyerekeinek is vannak ilyen vagy más furcsa szokásai? Említésre méltó lenne mondjuk védőnőnek?


Próbaljak meg neki inkább más elfoglaltságot keresni ilyenkor?

Alapvetően semmi egyéb furcsa nincs,egész nap mosolyog,játszik,most már szalad is,macskázik..ez az egy ami ilyen furcsább,a rokonok is már megjegyezték,hogy biztos takarítással foglalom le csak és nem ismer mást,de ez nem igaz.Magától csinálja,és sok minden mást is tud.


2022. febr. 4. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
A szuzekre jellemzo valoban
2022. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát én szűz vagyok és kimondottan nem vagyok rendmániás.
2022. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Autisztikus tünet, de önmagában nem jelent semmit.

Az Autizmus Alapítvány a Delej utcában (BP) esetleg tud segíteni kivizsgálni.

2022. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!