Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba bébikajcsiját...

6 hónapos baba bébikajcsiját mivel sűríthetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

6 hónapos kisfiam a nap 70%ban már bébiételt eszik .

Viszont 1 étkezésre soha nem elég neki 1 üveg bébiétel, általában 1,5-2 üveggel eszik és kB 2,5 óránként.

Mivel tudnám sűríteni vagy hogy csináljam hogy laktatóbb legyen neki?

Tápszerből 1 étkezésnél 150-180 milit eszik ha ez számít


2022. febr. 7. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Hát mondjuk főzz neki az üveges bébiétel helyett,az úgy általában elég költség hatékony és laktató..:x


Vagy hát,6 hónapos.Hozzátáplálás: miután evett igyon tápszert mellé.Neki még arra szüksége van.

2022. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Például ilyen kásákkal sűrítheted, vagyis inkább szaporíthatod, mert inkább ez a szándékod a leírás alapján. [link]

Ezt előtte egy kis meleg vízben kell kikeverni, utána keverd össze az üveges pürével. Egyébként 125 grammos üvegről van szó? Akartam javasolni, hogy vegyél nagyobbat, de megnéztem, és hirtelen a DM honlapját nézve a nagyobb üvegek egység ára még magasabb.

De ahogy az egyes írja, a legolcsóbb, ha te főzöl. Megértem, ha csak üvegeset szeretnél bármi ok miatt, ezért csak zárójelben írom le, hogy én hogy csináltam. (Az első napokban csak frissen reszelt almát adtam, aztán főtt krumplit, stb. Amikor már többféle zöldséget bevezettem, főztem egy nagy adag húslevest - magát a húst csak 7-8 hónapos korban kezdtem adni -, és mivel úgyis turmixoltam, nagy darabokban hagytam a zöldségeket, tehát nem volt időigényes, aztán a kevés leves lével összeturmixolt ételt kis, fagyasztóba való pohárkákba tettem, és lefagyasztottam, így 1-2 napig adtam ezt a levest, aztán a következő pár napon valami friss készítésűt adtam. Például édesburgonyát almával, körtével; meggy pépet, stb.)

2022. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bulgur, kuszkusz, édesek édesekbe darált keksz
2022. febr. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Bébikajcsi 🤦‍♀️🤣🤣🤣
2022. febr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Huh jó étvágya van, 15 hónapos gyerekemnek elég az 1 üveg.
2022. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vízben kifőzött grizzel is lehet toldani,de tényleg,már bébiétel készítő is van,ha nehéz oda dobni főni egy kis zöldséget és husit neki ..:D



[link]


Használtan dobálnak olcsóbban is.Aprít,főz,párol,időzíthető.

1.Tudod mit adsz a gyerekednek.

2.Sokkal többet,laktatóbbat tudsz csinálni neki.

2022. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!