Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mentek el otthonról a...

Hogy mentek el otthonról a babával ha utálja a babakocsit?

Figyelt kérdés
Jó lenne kint sétálni már kicsit jobb idő is van, de mit csináljak vele ha beleteszem és üvölt? Volt már hogy elaludt de nem mindig. Ma is 10 percet toltam az udvaron mert így nem m3gyek ki vele az utcára, csak ha alszik. De végig nyűgösködött vagy üvöltött felváltva. Nem akart elaludni. Pedig ásított is.
2022. febr. 10. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen idős?
2022. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
4 hónapos
2022. febr. 10. 12:15
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Hordozókendőben esetleg próbáltad már? Az én babám is utálta eleinte a babakocsit. Aztán rájöttem, hogy csak annyi a baja, hogy nem lát ki a mózesből, viszont az nem volt jó, hogy a mózes fejrészét megemeltem. Így az autóshordozót rakom a babakocsira, abból nagyon jól kilát, azóta nincsen gondja a sétákkal és abban is hamar elalszik. Tudom, hogy nem a legjobb a hátának, de semmi másban nem volt el, és valahogy meg kellett oldani.
2022. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves elmúlt, mire hajlandó volt babakocsiba maradni. Addig kendőben, csatos hordozóban hekyesen hordozva mentünk mindenfelé
2022. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hordozás. Amúgy az enyém is üvölt az első pár percben. A technika az, hogy a két hátsókeréken tolom tempósan és énekelek. Tuti bolondnak néznek, de ez van. Frusztrálja sok babát, hogy nem lát ki. A tili-tolit amúgy nálunk nem szereti, de murvás, köves úton kidől. Jó lenne ha használati utasítással érkeznének 😁
2022. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Én is azt javaslom, hogy próbáld meg a hordozóval, az enyém is utálta már 3-4 hónaposan is, hogy semmit nem lát a mózesből. A hordozóban tök jól elvan, semmi baja a babakocsival.

Ha ez sem oldja meg, akkor hordozás, kendő, csatos, stb.

2022. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak olyan szerencsétlennek érzem magam. 😕 látom más anyukák sétálnak babakocsival, nem értem hogy csinálják. Ráadásul még csinosan fel is vannak öltözve, na arról már ne is beszéljünk. 😑 Nekem 4 kör mire lemegyek a babával, leviszem a babakocsi alját, aztán a mózes részt, aztán a babát, aztán magamat. Örülök ha valami ruhát meg cipőt felkapok magamra. 😆
2022. febr. 10. 12:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak a mózes részben maradt el
2022. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Próbáltad nem a mózesben? Abban az enyém is üvöltött mindig, a hordozóban meg a sportrészben pedig nagyon jól elvan.
2022. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 3 honapos korig az vált be hogy hordozó kendőben az udvaron addig sétálgattam vele, mig bealudt, aztán mint aki éles bombával dolgozik óvatosan be a mózeskosárba és ott aludt bármeddig. Aztán egyszercsak egyik pillanatról a másikra bealudt a mózesben is.
2022. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!