Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tasakos gyümölcspüré helyett...

Tasakos gyümölcspüré helyett van ötletetek?(Elválasztás)

Figyelt kérdés

15 hónapos , most próbáljuk elhagyni a mèg megmaradt"szopikat"(reggel, este).

A tejet nem issza,cumisüvegből nem tud inni. Reggel elfogadja a tasakos gyümölcspürét, abból kettőt megiszik, de ez hosszú távon iszonyat drága, estére pedig nincs is ötletem, hogy mit igyon és miből.

Ha tudtok, ötleteljetek, nagy segítség lenne!



#elválasztás #Cumisüveg helyett
2022. febr. 15. 09:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Milyen folyadekot iszik? Csak anyatej,semmi mas? Vagy vizet,stb mibol issza?
2022. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
9-es! Mi káros a gyümölcsben?Az eszem megáll, hogy már mindenre kitalálnak valamit.....
2022. febr. 17. 16:46
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

Ezek ha tehetnék csak fénnyel etetnék szerencsétlen gyereket,de még abból is hidd el,hogy kitalálnának mindenfélét.Pl csak a déli napfény egészséges tönkre teszed a gyerekedet ha reggeli napsütéssel kínálod..


Annyit se engedhet meg magának,hogy egy gyümölcspürét jó ízűen elfogyasszon,én azért az ilyen gyereket is sajnálom.

Egészségesen élni nem egyenlő azzal,hogy mindent megvonsz tőle ami szerinted felesleges..

Aztán meg majd megindul az oviba és tojni fognak az agymenéseitekre ugyan úgy fogja kapni a lekváros buktát és a tejbegrízt mint a többi gyerek..:D

2022. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Az káros, hogy reggel éhgyomorra kap egy iszonyatos cukoradagot, ami megemeli az inzulinszintjét... De mindegy, csináld úgy ahogy jónak látod. Én csak feltettem néhány kérdést, amin vagy elgondolkodsz, vagy nem. Nekem közvetlenül nem lesz belőle problémám.
2022. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13: köze nincs annak amit mondasz, ahhoz amit én mondtam. Kap gyümölcspürét. Ezzel kezdtem, hogy nem az a típus vagyok, aki ne adna cukros dolgot, de nem reggel és nem kettőt. Ha tisztában lennél az élettani hatásaival, akkor nem fröcsögnél. A cukorhoz a legkönnyebb hozzászoktatni a gyereket. De azért még józan ésszel is belátható hogy nem ennek kéne lennie az első kiváltott étkezésnek.
2022. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

Neki indulsz papolni a cukorról és hogy mit hogyan kellene kiváltania,majd megjegyzed,hogy más fröcsög.👏

Senki nem kérdezte,hogy mi a véleményed a cukorról,és mást sem.Gyümölcs pürét szeretne adni a gyerekének.A SAJÁT gyerekének.Nem kérdezte,hogy szerinted adjon-e neki.Úgy b*szod el a saját gyerekedet ahogy akarod.Másnak is hagyd meg a jogot ehhez.Ameddig te azzal fogod elcseszni,hogy semmit nem adsz neki addig más azzal,hogy mindent oda ad.Semmi közöd hozzá,és érdemben nem segít az,hogy kioktatod hogyan etesse a gyerekét és mikor mit váltson ki.


Az meg,hogy azt írta a reggeli anyatej helyett szeretne neki pürét adni nem egyenlő azzal,hogy az ebéd ne lenne kiváltva ugyan úgy,vagy ne enne semmi normálisat mellé.

Különben is egy kérdéssel odébb meg ugyan így fogod verni a nyálad csak a só vagy épp a bors miatt.Ne turkálj más táljában,más gyerekének a szájában.Had etesse úgy ahogy jónak látja.

2022. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nem megy az értő olvasás, akkor értsd úgy, ahogy szeretnéd 😉 Nem szeretnék vitatkozni. Én voltam a hülye, megkövetlek 🙏
2022. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!