Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honaposom leesett az agyrol...

6 honaposom leesett az agyrol Tortent mar ilyen?

Figyelt kérdés

Hivtam az orvost egybol aztmondta ha felsirt es nem veszek rajta eszre valtozast vagy nemhany nincs baj!

De en nagyon aggodom!

Nem vettem rajta szokatlant eszre

Valakivel elofordult mar ilyen?

Minta anyukakra akik okoskodnak csak nem vagyok kivancsi igyis elegge megijedtem!


2022. febr. 16. 11:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Senki?

Borzasztoan erzem magam 😭

2022. febr. 16. 11:55
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Persze,hogy esett már le.Nem is egyszer,kutya baja.😅



Ha elájul vagy vérzik valahol te is észre veszed,hogy nagy a baj.A "nem hány" részére érdemes oda figyelni,mert az agyrázkódást jelez,és azzal ügyeletre vagy orvoshoz menni azonnal.

2022. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Viccelsz? Mindenkinek leesik a gyereke innen-onnan. Aki azt mondja, hogy neki nem, az vagy túlféltő szülő, vagy annyira szégyelli, hogy nem tud vele szembenézni. Pszichológus ismerősöm mondta, hogy ilyen is van, hogy van aki letagadja önmaga előtt is, amikor elpanaszoltam neki, hogy a 4 hónapos babám lendületből lefordult az ágyról úgy, hogy ott voltam mellette.

Nekünk is mindenki elmondta, hogy milyen jeleket kell figyelni utána, de gyermekorvostól traumatológusig mindenki biztosított róla, hogy ez nem az életveszély kategória. Nyilván nem emeleteságyról esett márványpadlóra, nálunk a parkettára esett kb. 40 centiről. Utána bekerítettük az ágyat tornamatracokkal…

2022. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

"az vagy túlféltő szülő"


Inkább mint olyan hülye, aki a habtapi helyett az ágyra rakja a gyereket. ;)

L

2022. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Na,akkor ezennel adok egy vödröt,hord el magad a habtapidra.
2022. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Ajánlom ezt a kérdést is a figyelmedbe, mert segít felkészülni lelkileg a lehetőségekre, fizikailag meg, hogy mire érdemes vigyázni. A balesetek jellemzően fejlődési ugráskor következnek be, amikor még nincs teljesen a fejedben, hogy milyen új készséget, mozdulatot gyakorol a babád. (#3 vagyok) https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

12:09: Bár a mondatod értelmetlen a kellő központozás hiányában, azt megtudtuk, hogy a gyereked a földön alszik és ott teszed tisztába is! Hát tudod, minden tiszteletem, de sok család nem ilyen nomád! :D

2022. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek! Vegig neztem a kis testet de semmit nem vettem eszre rajta! Hanyni nem hanyt es jo kedvu is

Viszont nagyon nagyon sirt mikor leesett nagyon megijedtem en is o is :/ borzasztoan erzem magam meg mindig es sztem fogom is :/ elso baba elso ilyen balesetunk :( hat gondolhatjatok mit erzek :(

2022. febr. 16. 12:24
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Legközelebb ne pánikolj,mert rontassz csak a helyzeten.Ha te megijedsz ő is nagyobb eséllyel sír vagy drámázza túl.Komolyan,a fiam is ameddig én megijedtem akkor is sírni kezdett,ha csak hátra borult.Kinevettem,aztán már szándékosan is hátra borult és nevetett ő is rajta..:'D

Persze az esés LEHET fájdalmas is,de többnyire olyan alacsonyról esnek,hogy fájni abszolút nem is fáj,csak rossz élmény nekik és megijednek.Főleg szőnyeg esetében.


Ha nem fáj neki akkor is sírva fakad,mert ilyenkor rád néz és látja,hogy megijedtél,csak nyugi.Akkor kell megijedni,ha tényleg van baj. :D

2022. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az agyunkrol esett a parkettara hassal!

Remelem ha eddig nem volt jele bajnak mar nem is lessz :/

2022. febr. 16. 12:43
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

"azt megtudtuk, hogy a gyereked a földön alszik és ott teszed tisztába is!"


Kiságy abszolút biztonságos ilyen szempontból, a másodikat pedig tényleg a földre letett pelenkázólapon tettem tisztába, de az első se esett le soha. A titok nem a túlféltés, hanem az odafigyelés. ;)

2022. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!