Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honaposom leesett az agyrol...

6 honaposom leesett az agyrol Tortent mar ilyen?

Figyelt kérdés

Hivtam az orvost egybol aztmondta ha felsirt es nem veszek rajta eszre valtozast vagy nemhany nincs baj!

De en nagyon aggodom!

Nem vettem rajta szokatlant eszre

Valakivel elofordult mar ilyen?

Minta anyukakra akik okoskodnak csak nem vagyok kivancsi igyis elegge megijedtem!


2022. febr. 16. 11:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Jól van akkor neveld a padlón a gyerekedet nehogy véletlenül megtapasztalja mi a gravitáció.

Komolyan nem tudom mit érez az ilyen nő ilyenkor.Neked még azt se mondhatjuk,hogy nagyobb lesz a f*szod az asztalon,szóval nem tudom mi vezéreli az ilyen "én ügyesebb vagyok tőletek" embert.Nincs mit kitenni,felesleges megpróbálni folyamatosan az asztalra pakolni,de tényleg.


Ne aggódj kérdező abszolút semmi baja nem lesz a kicsinek,főleg ha eddig nem volt.

Elkezd majd járni és össze-vissza csetlik-botlik majd még a saját lábában is.Mire megtanul rendesen járni csámpás szakadás jön,majd bútorokra is elkezd mászni..nem tudsz mit csinálni,elég egy pillanatra félre nézni.:D

És! A tiéd legalább legközelebb biztos nem fejjel előre próbál meg lemenni.Hogyan tanulhatna meg normálisan lemenni az ágyról,ha egyszer nem tudja,hogy fejjel előre csak esni lehet ;)


Had tegye csak tisztába a padlón a kölkét,oda való.

2022. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Az enyém egyszer a pelenkázóról esett le arccal előre, meg később egyszer a kanapéról, pedig akkor ketten voltunk mellette. Nem azért írom, mert büszke vagyok rá, de nyugodj meg, nem te vagy az egyetlen.
2022. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

A pelenkázóról esett le fejjel előre, szerencsére a kiságyba, de rossz volt nézni. Mióta kivettünk 3 rácsot a kiságyból, azóta időnként kiesik rajta, de alszik tovább a szőnyegen. Sokkal rosszabb volt mikor füstmérgezést kapott, vagy rá csapták a kocsiajtót a 18as pici lábára.

Szerencsére semmi komoly leesés nem volt, mindegyikből tanultunk, és igyekszünk jobban vigyázni, de balesetek előfordulnak. Lendületből esett már párszor arcra mikor járni kezdett, meg összevissza zúzza magát rendszeresen a játszótéren, később ilyesmitől fog kettéállni a füled.

Nyugodj meg,és figyelgesd.

2022. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom mostmar valamivel jobban erzem magam de azert gyotor a lelkifurdalas rendesem pedig tisztaba vagyok vele h lesz meg jo par eses keles :/
2022. febr. 16. 14:56
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs olyan szülő akivel ez ne fordult volna elő. Ne pánikolj mert azt a gyerek is érzi. Ha jól van, nem dezorientált, fókuszál rendesen, nem hányja ki az ételt akkor rendben van.
2022. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
17%

15, dehogy nincs. A nem tudom hányas az előző oldalról nincs egyedül.

De abban lehet igazad van, hogy a felelőtlenből van több.

Soha nem felejtem el, hogy kórházban voltunk és a szobatárs rátette a 30 centi széles kozmetikai ágy (az volt az anyukáknak alvásra) lábtartójára a hetes gyerekét, az meg lecsapódott, a gyerek pedig a kerámia padlón landolt. Koponyatörés.

2022. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!