Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ijen idöben hova teszitek a...

Ijen idöben hova teszitek a babátok ruháit száradni?

Figyelt kérdés

Kint esik!Benti száritonk van DE a fürdöben nehezen szárad(összegyülik két napos ruha mere egy adag meg szárad)

A vendég szobában pedig valamiért bebüdösödik.Van erkélyünk de be esik az eső.

Hová tegyem a ruhákat?????


2010. szept. 11. 17:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Csütörtökön mostam utoljára és még nem száradt meg a fürdöben a ruha.Gondolom a sok párátol.
2010. szept. 11. 17:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a széznyithatós van, nem a fürdőszobai, és úgy csinálom, h mikor mosok, úgy is hűvös is van be kapcsolom a melegítő ventillátort a ruhák felé, így a lakásban is jó idő van és a ruha is szárad. Sajnos mást én sem tudtam kitaláni, mert ha nem így csináltam 4 napig száradt a ruha.
2010. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Be van fűtve,és a radiátoron száradnak a ruhák! :)
2010. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is fűtünk és a konvektoron száradnak a ruhák.
2010. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ezért utálom ezt az időt, van hogy egy hétig nem tudom leszedni a szárítót.

Nem tudod hova tenni ....

Mi is este kicsit begyújtunk a kályhába, de ettől sem szárad olyan gyorsan, így is kell 2-3 nap...

2010. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy kis elektromos radiátorunk, és bizony a vastagabb ruhák nekem is bebüdösödnek. Most azt csinálom, hogy beteszem a fürdőbe a szárítót, és a ruhák alá beállítom a radiátort. Becsukom az ajtót, így jó meleg lesz bent, és sokkal hamarabb megszáradnak a ruhák.
2010. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régebben én is szárítóra raktam és bebüdösödött. Azóta mindent vállfára rakok és felaggatom a szekrényre, polcokra, meg ahova fér, de minél magasabbra. Egy nap alatt, de max. másnap reggelre lehet beszedni őket. Nem túl szép látvány, de még mindig jobb mint újra mosni, mert büdös lett.
2010. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Radiátorra!
2010. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyenkor a száritógépet használom mert anélkül napokig állna a ruha mindenfelé.De csak azt szoktam benne száritni amit muszály mert nagyon sok áramot használ sajnos!

2010. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!