Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogadjátok a kéretlen...

Hogyan fogadjátok a kéretlen tanácsokat?

Figyelt kérdés
Nagyszülők okoskodását, tanácsait. Nálam apám élettársa kritikus pont . Folyamatosan hülyének nézi az embert . Megkérdőjelezi azt is amit a védőnő mond. Konkrétan leszarja hogy havonta egyszer látja a gyerekem és mégis úgy csinál mintha ő lenne vele 0-24 ( mintha jobban ismerné mint én, nem vigyázott még rá senki rajtam kívül fél éves ) . Még azt is elmagyarázta múltkor tesómnak hogy főzzön teát a beteg gyerekének ( Rakd fel a vizet tegyél bele filtert és citromlevet .... Azt hittem leesem a székről mikor a két gyerekes tesóm mesélte ezt :D ) . Tudta hogy nem akarom feltenni a gyerek képét a Facebookra erre titokban kitette. ( Sem én sem a gyerek apja de még az apám sincs fent Facebookon ) Apám meg még mellé is állt mikor balhé volt belőle . Hogy dehát az unokájuk és nekem semmiben nincs jogom beleszólni, mert a gyereke vagyok és a párja önálló felnőtt nő aki azt tesz ki amit akar . Mikor annak a nőnek sem hozzám sem a gyerekemhez nincs köze . Mégis mamaként hivatkozik magára ( 7 éve vannak együtt amúgy ) . Jogosan nem akarom hogy köze legyen a gyerekemhez ? Nálatok is adódtak problémák a nagyszülőkkel ?

#baba #beleszólás #unoka #Mostoha nagymama
2022. febr. 22. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosolygok és leszarom, nem lehet az ilyennel mit kezdeni, minden lében kanál, ha nem kap figyelmet csak illemből bólogatást akkor talán abbahagyja egyszer.
2022. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol van ilyen.

A kéretlen tanácsokat meghallgatom és szevasz.

Azt csinálom amit szerintem jó.

A FB sztori meg nálam kiveri a biztosítékot.

Vagy leszedi vagy nem jön be többet az ajtón.

Nem használom, nem szeretem,nem érdekel ki mit csinál ott,de engedély nélkül senkit ne tegyen fel.

2022. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A FB fotó miatt fel is jelentheted.
2022. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Én a kib***ott okoskodókat gyűlölöm, az ilyen nem jó ez, nem jó így, ezt olvastam, azt hallottam és MINDENBE bele tudnak okoskodni. Én is szeretek okoskodni nem azt mondom, ha kérdeznek és csak akkor ha tájékozott vagyok a témában, ha egy dilettáns kis f*sz lennék akkor befognám a pofámat inkább. Nagyon nehezemre esik, amikor jön egy ilyen barom és megmondja nekem hogy hogyan kellene szoptatnom, hordoznom, élnem, levegőt vennem stb mert ő ezt olvasta meg azt hallotta, hogy ne küldjem el az anyjába. Inkább ignorálni szoktam ezeket, főleg, hogy többnyire a csőlátású marhaságot nyomatják, ki sem színezem már a fekete-fehér kis tudományukat, maradjanak hülyék de leginkább csendben, engem már nem érdekel.
2022. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Meghallgatás, aztán úgy csinálom, ahogy én jónak gondolom.


Süt a gyűlölet belőled a nő felé, szerencsétlen soha az életben semmi jót nem tudna tenni, te mindenbe bele kötnél

2022. febr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallgatom meg. Megkérdezem, hogy nahát a melegvizet is te találtad fel? Miből gondoltad, hogy ennyire hülye vagyok, magyarázd el kérlek. És akkor jön a nem azért mondtam, nem úgy gondoltam, csak segíteni akartam.


A facebook kép nekem viszont az alja. Jelentsd a facebookon a képet és a következő alkalommal amikor jönnek, kérd meg, hogy kapcsolja ki a telefonját, mert nem bíztok meg benne. Ha idiótán viselkedik, idiótának kell kezelni.

2022. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a hasznos tanácsokat . :)


Ezek után nem is csoda ha süt a gyűlölet belőlem . Mióta ismerem ilyen , sokat elnéztem neki . Kipofázott a hátam mögött nem egyszer. ( Sosem laktunk együtt amúgy ) Fél éve ismertem és már úgy mutatott be ha idegen helyen voltunk hogy a lánya vagyok . Az én anyukám meghalt . Nem akarta elfogadni hogy nem jöhet be a szülészetre látogatni a korona miatt csak egy ember jöhettet be és egyértelmű hogy az az apa . Ő volt az egyetlen aki nem akarta elfogadni ezt

" Majd kikönyörgi megmondja hogy a lánya szült "

Volt egykét levelem ami apámékhoz ment és hiába kértem mindig felbontotta és elolvasta. ( A saját lányáét nem olvassa el , nem fényképezgeti " mert nem szereti ha fotózzák " velem mégis mindent megcsinált kérésem ellenére . Szemet hunytam felette . Viszont a gyerekemet nem fogom hagyni . Ezt hosszú távon ki a f*szom viselné el ? Te igen ötös? Kíváncsi lennék te mit éreznél a helyemben .

2022. febr. 23. 14:24
 8/9 A kérdező kommentje:

Az kimaradt fél évvel azelőtt halt meg anyukám hogy bekerült a családba a nő.

Apámék elváltak mikor kicsi voltam

2022. febr. 23. 14:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült a mostoha mamit rendre utasítani vagy azóta is csinálja?
2022. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!