Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb, ha bébiételt...

Melyik a jobb, ha bébiételt adok vagy ha én főzök 7,5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
A bébiételt jobban elfogadja, amikor főzök kiköpi talán mert nem elég pépes. Olyan nehéz ilyen kis adagokat készíteni,kisfiam meg inkább csak szopizna. De úgy érzem egy igazi anya biztos főzne..
2008. dec. 16. 16:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az en fiam 9 hos, nem valogat: ha nem vagyunk otthon, uveges babakaját eszik, de altalaban fozok és lefagyasztok. Az elso honap/ok/ban o is inkább az uvegeset fogadta el, nem is volt baj, mert kis adagokat evett csak. Aztán rájottem, nem eléggé pépesítem. Minél levesebbre csináltam, annál jobban ízlett neki (a zoldségek vagy a husi fozolevével) és azota minden OK. Most már darabosabbra hagyom az osszetevoket, de így is bo lével ontom fel...

Meg kell szokni már csak azért is, mert uj dolog a babáknak, az uveges bébiételekben pedig azért van pici so és más fuszer is, más íze van.

2008. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amibe egy pici darabocska van azt kiköpi vagy öklendezik.Bot mixerrel pépesítek de még így is maradnak kisebb darabok.
2008. dec. 16. 23:49
 13/14 anonim válasza:
100%
Szia!Mi is esszünk ilyet is olyat is,(mégis van hogy egyiket sem akarja elfogadni).Szerintem nem ettől lesz valaki igazi anya!!!Én turmixal pépesitem amit én fözök neki és igy szereti.Hamar megy.7 hos kislány anyukája.
2008. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A botmixer után én műanyag szűrön még áttöröm, hogy ne maradjon darabka benne.
2008. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!