Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a nikotintól...

Lehet hogy a nikotintól nyugtalan a csecsemő?

Figyelt kérdés
Folyamatosan próbálom magyarázni a barátnőmnek hogy muszáj lenne abbahagynia a dohányzást miközbe szoptat. A gyereke 6 hetes kislány pici baba folyamatosan nyugtalan. Számtalan kivizsgálásra elvitték már. Soha nem találtak nála semmilyen betegséget. Teljes mértékbe egészséges mégis kb egy nap max 10 órát alszik esténként elaltatni lehetetlen 4-5 oran keresztül altatják a gyerek sose akar aludni. Egész nap sír. Magára nem lehet hagyni 5 percre a kiságyba. Sír és sír és nyugtalan. Ez lehet amiatt mert Anyuka dohanyzik? Es belekerul az anyatejbe??
2022. márc. 18. 08:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Vagy azért mert 6 hetes.

4. Trimeszter, növekedési ugrás, hasfájás.

Bár igazad van, szerintem ne szólj bele.

2022. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

A nikotin bekerül nyilvàn az anyatejbe.Én nem is értem hogy lehet dohànyozni mikor valaki szoptat:D

Én letettem mikor eldöntöttük hogy babàt szeretnénk és azóta sem szívom és ennek 3 éve.

Ne szólj bele ő tudja ha ennyi agya van anyukànak.

2022. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

2, volt itt ma reggel egy kérdés, terhes anyukának sűrű zöld folyás. Fogalma sem volt róla, hogy ez gond.

Szóval ezek után én már azon se csodálkoznék, ha egyesek számára az se lenne nyilvánvaló, hogy szoptatás alatt nem lehet bagózni.

2022. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak folyamat ideges hogy hogyan lehet ennyire nyugtalan babája. Meg miért nem alszik. Miért nem nyugodt a kisbaba. De közbe meg cigizik. Nem az hogy beleakarok szolni csak szeretném valamilyen tudományos cikkel alátámasztani és felnyitni a szemét neki hogy ez ezért van!!
2022. márc. 18. 09:08
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van 3-as és sokan még terhesen is szívjàk.

Szàmomra döbbenetes volt mikor nagy pocakkal dohànyzó nőket làttam.

2022. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom terhesség alatt is bagózott. A gyermek valószínűleg nikotinfüggő, és azért nyugtalan, mert épp kiürült belőle, és a szervezete követeli az utánpótlást. Orvosi segítségre lehet itt már szükség, de úgysem fogja belátni, ha ennyi esze van.
2022. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Lehet ettől van.

De azért aki annyira fogalmatlan vagy nemtörődöm, hogy szoptatás során cigizik, arról elég nehezen hihető, hogy mindent mást úgy csinál a baba körül, ahogy azt tényleg kell.

2022. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy a nikotintól lenne nyugtalan. Rengeteg kisbaba egyfolytában bőg, akkor is ha sosem dohányzott az anyja. Másrészt persze, hogy egészségtelen, abba kellene hagynia.
2022. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

És ne gondoljatok hogy ezek csak cigányok lehetnek!


Egy nőgyógyászati magánklinikán rendelt az orvosom, akihez jártam rákszűrésre. Az intézményben volt szülészet is, és amikor ott egyszer a belső udvarban láttam egy anyukát fürdököntösben, kompressziós harisnyàban (azaz friss császár után) cigizni, azt hittem elàjulok.

2022. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
A babán kívül senki nem tudhatja, hogy valóban attól lehet-e ő pedig még nem beszél.. de igen, a bagó is közrejátszhat benne.. Mond el neki újra, de ne erőszakoskodj.. Hidd el ha baba érdekében nem teszi le, ha tudományos oktató videó elé kötözöd sem fogja.
2022. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!