Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a nikotintól...

Lehet hogy a nikotintól nyugtalan a csecsemő?

Figyelt kérdés
Folyamatosan próbálom magyarázni a barátnőmnek hogy muszáj lenne abbahagynia a dohányzást miközbe szoptat. A gyereke 6 hetes kislány pici baba folyamatosan nyugtalan. Számtalan kivizsgálásra elvitték már. Soha nem találtak nála semmilyen betegséget. Teljes mértékbe egészséges mégis kb egy nap max 10 órát alszik esténként elaltatni lehetetlen 4-5 oran keresztül altatják a gyerek sose akar aludni. Egész nap sír. Magára nem lehet hagyni 5 percre a kiságyba. Sír és sír és nyugtalan. Ez lehet amiatt mert Anyuka dohanyzik? Es belekerul az anyatejbe??
2022. márc. 18. 08:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mi lett volna ha beírod a gugliba?


[link]

2022. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

31. Ha már ilyen pukkancs vagy, leírod, hogy hol írják ezt:

“ Vannak tanulmányok, amik azt mutatják, hogy a napi néhány szál cigi szoptatás mellett kevesebb rossz hatással jár mint maga a szoptatás jóval.”


Szimplán arról írnak ebben a cikkben, hogy még mindig jobb szoptatni és cigizni, mint cigizni és tápszerezni. De hangsúlyozzák, mennyire káros a dohányzás szoptatás alatt. Értem, hogy te is elítéled, csak ez amit leírtál nettó baromság.

2022. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok pukkancs csak az előző válaszomban ide akartam írni, hogy nem fogok tanulmányokat linkelgetni, majd akit érdekel kikeresi magának, csak elfelejtettem, erre jött is, hogy tudsz linkelni erre tanulmányt?


Bocs hogy emlékezetből írtam, én sem olvasgatom naponta ezeket a cikkeket, akkor úgy írom, hogy a cigiző anya is inkább szoptasson mint cigizzen és tápszerezzen,ezt úgy értem, hogy előnyösebb szoptatni, ha már cigizik, ha tud, főleg ha bent cigizik, és senki nem is állított olyat hogy nem káros, én sem. Cigi mellett is jobb szoptatni mint nem szoptatni.

Lehet ezt cifrázni, a lényeg, hogy jobb igy is szoptatni mint emiatt nem.

Ez meg nettó szőrszálhasogatás amúgy, a lényeg a lényeg, érthetően le van írva .

2022. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!