Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10 hós múlt. Ma...

Kisfiam 10 hós múlt. Ma letettem a kiságyba és ez nem tetszett neki, erre összecsuklott, oldalára majd hanyatt feküdt, és nekiállt üvölteni. Ezt többször is megcsinálta, de előtte sohasem. Ez lenne a hiszti?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én először megijedtem,olyan volt,mintha vmi baja lenne,mintha nem tudná magát tartani(elsőbabás vagyok,és mint írtam sosem fordult még ilyen elő).1-2 perc sírás után abbahagyta és nyugodtan álldogált tovább.Ha ez hiszti,hogyan kezeljem?
2010. szept. 13. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez még nem az igazi hiszti. Az egy kicsit komplikáltabb:)


Simán csak nem tetszett neki, hogy letetted. Nekiállt üvölteni, mert nem akarta hogy letedd.


Hidd el, az igazi hiszti később lesz, és majd rájössz, milyen is az, amikor egy baba igazán hisztizik:)

Én már a nagyobbal 1 éve szenvedek, most 2és fél éves, hol jobb, hol förtelmes a hisztije...

2010. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!