Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki új ruhákat venni a...

Ciki új ruhákat venni a gyereknek? Ma már az a természetes, hogy turiból, meg teszveszről, vateráról öltözködünk. De miért baj az, ha én nem veszek használt ruhákat?

Figyelt kérdés
Ha én nem szólok meg senkit, aki használt ruhákat vásárol, akkor engem miért kell lenézni, mert én csak újat veszek? Nem drágát, de újat!
2010. szept. 13. 22:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
felpontoztam a félreértett az új ruhás válaszodat, hátha feljebb megy egy kicsit :) jóéjt!
2010. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
vegyesen vannak uj és használt ruháink de én sokkal jobban örülök egy márkás angol turiban vett jo minölségü darabnak mint egy muüanyagbol készült müszálas diszes rongynak amit 2 szer kimosva dobhatok.. persze vannak jjo minölségek is de az szerintem legtöbb ember számára megfizethetetlen.
2010. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

09 13 23.14-es miért csak 75%???Csak felhívtam rá a figyelmét h miért pontozták le,mert én írtam ki azt a kérdést ahol ez megtörtént....

Hát komolyan mondom,hihetetlenek vagytok..

2010. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert én hasznosnak "ítéltem" a válaszod. :) Valaki más beleszólt...
2010. szept. 17. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!