Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz csodálatos a...

Mikor lesz csodálatos a gyereknevelés?

Figyelt kérdés

6 hetes a babám és amikor bárkinek azt mondom h nem lesz több gyerek, mindenki legyint, hogy úgyis meggondolom magam.

Nem lesz így, de ebből gondolom, hogy kell hogy legyen valami jónak lennie az anyaságban, ha mindenki azt feltételezi h úgyis kell majd még gyerek.


Mikor jön el az h boldog leszek?

Vagy legalábbis ne utáljam az egészet és ne legyek hülye féltékeny az apjára, akinek a gyerekvállalás tök jó buli.

(Mondjuk úgy nem nehéz örülni a babának ha az anyjával bőg a gyerek én meg magamra csukhatom az ajtót gépezni).


Mikor ad majd bármi örömet a baba?


2022. márc. 25. 00:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%

Menj el pszichológushoz sürgősen!!!!

Akinek nem okoz örömet a baba már terhesség alatt, pláne mikor már 6 hetes, ott komoly gondok vannak!! Szülés utáni depresszió

2022. márc. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Vannak bajok :( nem a baba tehet róla ha ő magára csukja az ajtót és te emiatt nem találsz örömet
2022. márc. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

A baba egyelőre feladatot ad, az örömök ott kezdődnek, amikor rád mosolyog, átölel.Igen, az első időszak a túlélésről szól, neked is, és, hogy őt életben tartsd, hiszen most ismerkedtek, és csak rád számíthat.

Legközelebb meg add a kezébe a gyereket, és vegyél kabátot, menj el sétálni. Amikor hazaérsz, akkor meg beszélgess el róla, hogy baromi nehéz, és segítségre van szükséged, érzelmileg és fizikailag is.

2022. márc. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom ez a nevét ez a baby blues. Az elején sokaknál van, nálam is... nem az anyasággal van bajod, csak az új életedet még nem szoktad meg. Nem lesz már sosem olyan, mint régen, de pár hét múlva összecsiszolódtok a babáddal és könnyebb lesz!
2022. márc. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Kb. 6 hónapos koráig csak túléltem. Utána már kezdtem élvezni, főleg 1-1,5 éves korától, mikor már jobban tudtunk menni mindenfelé, hosszabb időre is. Én azóta is élvezem, pedig már kamasz, ami néha nem könnyű, de sokkal több az öröm, mint egy pár hetes csecsemővel. Ettől függetlenül sosem jött az érzés, hogy akarok mégegy gyereket, talán pont mert ez az egy is sok örömet adott, illetve kisgyerekekkel dolgozom, akiktől rengeteg szeretet kapok. De azért este örülök, hogy a saját csendes, nyugis otthonomba megyek haza az egész napos gyerekzsivaj után. Egyébként a nővéremnek jópár hónapig eltartott ez a negatív érzés, nem érezte magát boldognak, pedig szerette a babáját. A családdal összefogtunk, sokat segítettünk neki, elhívtuk ide-oda, sokszor meglátogattuk. Már 20 éves a lánya, és nagyon jó a kapcsolatuk.
2022. márc. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%
Nekem pont ezek az első hetek hiányoznak folyton. Ha nem nőnének fél, max 1 éves koruk után, szülnék minden évben egyet, imádom a kisbabás korszakot. Aztán öntudatra ébrednek és vége a csimpaszkodó kismajom állapotnak, amit én annyira nagyon szeretek.
2022. márc. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy önző fszkalap. Ha rajta múlik, semmikor se fogod élvezni...

Amúgy most a hormonok miatt is kivagy, én is így voltam. Kb 3 hónapos korára nekem ez rendeződött. De mondom, elsősorban a férjeddel van a probléma.

2022. márc. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%
Én mielőtt azért megkövezném a férfit megkérdezném, hogy elmondtad neki is, hogy mi a baj és szeretnéd ha többet segítene? Igen, gáz ahogy viselkedik, de ha fiatal vagy korához képest rettentően gyerek az apa (gépezik, jó buli), akkor lehet azt hiszi a kérdező tök jól el van a babával és neki elég, ha néha gügyög egy sort. Tényleg a "nemár" kategória, de ismerek ilyet. Kérdező, akkor lesz csodálatos, mikor azzá teszed magadnak, ehhez viszont ki kell jönni a depresszióból, ami gyorsabb ha keresel egy orvost.
2022. márc. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Hosszú évek óta várom 😩
2022. márc. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Még most szoktasd rá a párodat, hogy legyen el egyedül is a babával, mert különben hosszú-hosszú évekig ez lesz.
2022. márc. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!