Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok lemenni a babámmal...

Nem tudok lemenni a babámmal sétálni, mert mindig sír. Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

2 hetes, bárhogy, bármikor próbálunk lemenni, sír. Itthon nyugodt baba. Próbáltam szoptatás után egyből, utána 10 perccel, alvásidőben stb, de sír. Szövött kendőben és mózeskosaras babakocsiban is sír.

Túl pici még? Ti hogy mentetek?


2022. márc. 29. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az öltözetre vagy a szélre gyanakodnék. Ritkán hallok olyat, hogy egy baba nem szeret levegőn lenni (bár tuti van ilyen), általában valami más áll a háttérben: fázik, melege van, zavarja a sapka, a szél, a nap a szemében, a szoros kabát, bármi.
2022. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy az van, amit az első mondott. Valami baja van. Mégha a babakocsit nem is szereti, kendőben el kell, hogy legyen(ha nem feszes az izomzata).
2022. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Nekem csak a hordozó részben maradt meg,probald meg abban,jobban elnézelődnek,és nincsen benne " kisáfy feelingjük" 😅
2022. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*kiságy
2022. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy még túl picike.

Az én kislányom se szeretett kint lenni még 4 hetesen se. Először 7 hetes volt mikor végre sikerült elmenni vele sétálni. Próbálkozni kell kitartóan!

2022. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem nem öltöztetem túl, de aztán ki tudja. Ma kendővel mentünk, az itthoni ruhája volt csak rajta (body, rugi) plusz egy vékony sapka. A sapkát tényleg nem igazán szereti. Inkább olyan, mintha felverném a nyugalmát az indulással aztán nem tudna megnyugodni mert olyan idegen a világ. 5p után inkább visszafordultunk.

Még próbálkozom, lehet mélyalvása közben átcsempészem a babakocsiba.

2022. márc. 29. 20:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is hasonló volt, első pár alkalom oké, majd kb 2 hónapig alig lehetett vele lemenni, mindig kiverte a balhét és tiszta ideg voltam. Nálunk a cumi segített, de mivel te szoptatsz azt ilyen korán még nem ajánlják, talán 6 hetes kortól legkorábban ha jól emlékszem. Később hasfájás miatt is volt minden baja, aztán meg hogy nem látott ki a mózesből...
2022. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Ha eleve a kovsiban alszi el vagy màr kendőben?


Ma itt nagyon meleg volt.

Amikor kinentünk lefele vetkőztünk nem feljebb öltöztünk.

( ujjatlanban és rövidben napoztam- meg is fogott a bao, a 2 éves gyereken egy body és egy vékony nadrág volt csak kinn, és nyafizott, hogy meleg van.. )

Kendő egy teljes rétegnek számít..

2022. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom se szerette a babakocsit...most nem sír benne, hogy tud ülni, de az még nálatok messze van :) Ha otthon teszed magadra a kendőben, akkor is sír? Vagy otthon elalszik benne?
2022. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A body és a rugi nagyon sok ebben az időben még egy két hetesnek is. (Kendőben. Babakocsiban jó lenne.)

Próbáld meg egy vékony hosszú ujjú bodyban és egy nagyon vékony nadrágban kivinni.

2022. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!