Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig tart ez...

Mennyi idős korig tart ez hogy szinte nem lehet letenni?

Figyelt kérdés
Lassan 8 kg, nem bírom egész nap cipelni. Van hordozónk, abban fél órát van el maximum. Mert nem elég hogy fogom, mindenhez oda kell menni hogy meg tudja nézni, fogdosni. És szinte a kezemben forog meg kúszik. Alig lehet tartani. 6 hónapos múlt. Kúszik, négykézláb áll. Máramikor le tudom tenni. Azt hittem ha elkezd kúszni akkor tetszeni fog neki h tud mozogni, és kicsit lefoglalja a dolog. 😞
2022. ápr. 3. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez addig tart amíg folyamatosan felveszed. Persze van baba, aki inkább kúszni akar, mint ölbe lenni, de a tied nem ilyen. Én fel se vehettem az enyémet, nagyon jól elvolt így is, kúszott, mászott, csak az ágyába raktam be alváshoz.
2022. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen, pontosan addig tart amíg állandóan cipeled. Egy napot apjával vagy nagyival lenne aki nem cipeli első nyekkre, el is felejtené.
2022. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Felveszi, mert nyilván addig üvölt a gyerek, ameddig nem teszi, szóval szerintem érthető... : D

Az én lányom is ilyen volt, nála a mászás hozta meg a várt eredményt. : ) Viszont azóta csak addig van kézben, amennyit feltétlenül muszáj, szóval most igencsak kompenzálja az előzményeket. :DDD Kitartást! : )

2022. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2es pont a nagyi ne cipelné 😆 apa is sokat veszi fel, mert ő erősebb is mint én, és úgy csend van 🤷🏽‍♀️😀
2022. ápr. 3. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

6 honapos a lányom. Nagyjából 1 nap max 2 órat van összesen a kezembe, azon kívül elkúszik mindenhova a lakasban.

Kicsinek megtanulta, nem ugrálok minden nyekkenésre.

Van egy 2 és fél éves tesója, nekem is van feladatom, dolgozok is mellettük. Ha egész nap csak őt fogogatnam, nem lenne belőlem semmi. Feltalalja magát.

2022. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
A gyereknevelés nem arról szól, hogy mindegy, csak legyen csend.
2022. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Én a lányomat három és fél éves koráig az idő 70%ában vittem a kezemben. Fárasztó fizikailag, de nagyon kellemes érzés.
2022. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Próbáltad hordozni esetleg? :)

Neki már sokat kéne földön lennie, ott játszani vele. Hol tart a mozgásfejlődésben?


Hidd el, ha majd tud helyet változtatni, nem leszel már izgi és inkább a földre kívánkozik majd :)

2022. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!