Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyümölcslevet adnátok...

Melyik gyümölcslevet adnátok babátoknak?

Figyelt kérdés

1 éves kislányom sajnos hányás/ hasmenés vírusban szenved. De inkább csak hasmenése van már, elég erősen.


A doktornő biogaia ors-t javasolt, de akármibe is keverem nem hajlandó meginni, így javasolta az almalevet. Még sosem kapott ilyeneket, Ti melyik márkát javasoljátok? Vagy ti mibe kevertétek bele a fent említett port?


Nektek hány nap után lett jobban a babátok?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. ápr. 9. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van hipp-nek 4 hónapos kortól adható gyümölcslével kevert teája. Vagy az univernek hozzáadott cukor mentes babáknak való gyümileve.
2022. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
A fiamnak 3 napja van hasmenése (15 hónapos), szerencsére megissza a vizet, de volt hogy adtam neki almalevet (Cappy). De ha van kimondottan babáknak való cukormentes, az jobb. Tegnap már mondjuk nem ment a hasa, de persze még kell tartani a diétát.
2022. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsére a kislányom is megissza a vizet, csak azt szokott kapni, de ezt a port megérzi és így nem hajlandó. Szóval inni iszik, meg eszik is csak épp a gyógyszert nem.


Nagyon aggódom, első baba. A doktornő nyugtatgat, hogy pár nap és rendben lesz.


Mit adtál neki enni?

2022. ápr. 9. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szintén egy éves, én is írtam ki a napokban kérdést az ors-el kapcsolatban. Sehogy nem itta meg, protexint adtam neki, hátha segít. Nekünk másfél hétig tartott az intenzív, durva hasmenés.

Kis diétát tartottam neki, zöldségek, gyümölcsök, rizs, köles, szárazabb húsok. Tejtermékeket minimumra vettem.

2022. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. ápr. 9. 12:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül az almalébe keverve sikerült megitatni :)
2022. ápr. 9. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!