Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ennyire nyugodt baba...

Létezik ennyire nyugodt baba aki egészséges is lesz??

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hós,születesetol kezdve ejjel 12 orakat alszik es nappal is meg mindig 2-3 orakat napi 2-3*,ha fent van akkor is akarhova teszem elvan,ha adok neki enni eszik ha nem akkor max nyoszorog…az eg vilagon semmi gond nincs vele.Létezik ilyen??
2022. ápr. 9. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is igényli, hogy foglalkozz vele?
2022. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azert igenyli,de elvan magában is.
2022. ápr. 9. 15:06
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsés vagy. Ő egy tipikus eszik-alszik baba. Majd később változni fog.
2022. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekem ilyen. A nagyobb lassan 5 éves, a kisebb 1. Éjszaka-nappal alszanak, nincs szepa, elvannak magukban is, a második még jobban, mint az első anno, ő könnyebben feltalálja magát. Bármit lehet csinálni mellettük. Hajat moshatok, zuhanyozhatok, süthetek, takaríthatok, addig elvannak körülöttem valamivel.
2022. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy micsodaaaa?

Kérlek áruld el a titkot!


Ne haragudj, válaszom a kérdésedre nincs, az én lányom izgő-mozgó nyughatatlan, egész nap meg nem áll egy helyben típus születése óta. Most 5 hónapos.

Szóval a jövőben gyúrunk majd egy nyugodtabb habitusú tesóra 😄.


Bocsánat, hogy beletrollkodtam a kérdésedbe, de nem bírtam csendben maradni! Remélem kapsz hasznos válaszokat is 🤗

2022. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2. volt ilyen annyi különbséggel, hogy éjszaka kelt, de cicin gyorsan visszaaludt.

Neki tök mindegy hol van, kivel van, igazi lesz@rom ember, még az óvónők nevei sem érdekli 😅

Mostmár azért kicsit kezd rosszalkodni is

2022. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

A nagylányom pont ilyen baba volt.

Most már kamasz, és kiütközik a dolog hátránya is, lusta, motiválatlan, jóformán semmi nem érdekli, pedig egyébként tök értelmes gyerek.

2022. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na ő is pont ez a leszarom típus,nem erdekli semmi igazabol,most a mozgasfejlodesben ott tartunk h szepen emeli a fejet es hasrol neha hatara fordul.De lenyegeben egesz nap alszik.
2022. ápr. 9. 15:28
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

"Na ő is pont ez a leszarom típus,nem erdekli semmi igazabol,..."


B+ 4 hónapos a gyereked. NÉGY!!!! Mi érdekelje, az atomfizika?????

2022. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ő a 2.gyerekem kedves utolosó(B+)”

Az első sokkal érdeklődőbb volt…

2022. ápr. 9. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!