Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom leesett a pelenkáz...

A kislányom leesett a pelenkázóról, lehet neki baja?

Figyelt kérdés

Az öt hónapos kislányom leesett a pelenkázóról.Mellett voltam és valahogy mégis kidordult a kezemből🥺 fejre esett. Nagyon megijedtem, egyből felhívtam a gyerekorvosát és azt mondta hogy mentőt ne hívjak, amíg nem hány vagy nem lesz aluszékonyabb és persze egyből kérdezte hogy miután leesett fele sírt.(felsírt) Persze bevittem ügyeletre, ahol megvizsgálták és hála istennek nem lett baja, persze hozzátette, hogyha hány és aluszékony akkor kórház.

Én még most is félek, hogy valami baja lehet :( nagyon félek, hiszen még nagyon picike.

Jobban kellett volna fogjam..


2022. ápr. 14. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha megvizsgálták, akkor nyugi. Ne hibáztasd magad, mert előfordul a legelővigyázatosabb szülővel is. Sajnos ilyenkor már nagyon tudnak pörögni-forogni, egy pillanatra nem szabad őket egyedül hagyni. Megoldás lehet, ha a földön pelenkázod mostantól. Nyugi, minden rendben lesz!
2022. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Az én babám is egyszer leesett, nagyon mozgolódott, nem lett semmi baja. Legközelebb figyelj jobban, ennyi.
2022. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Hat azert a pelenkazorol fejre esni. Nem is ertem hogy engedtek ki megfigyeles nelkul. Legyel fent mellette ejszaka vagy aludj vele.
2022. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Megröntgenezték?

Ilyenkor ez az alap. A pelenkázó azért nem 20-30 cm magas. Simán lehet baja a gyereknek. Ahogy mondták, ha eszméletvesztés van, hány, aluszékony vagy füléből- orrából vér szivárog, akkor azonnal kórház!! Nekem az ágyról esett le 1 évesen. Nekem akkor azt mondta a doki, hogy volt már aki emeletes ágyról esett le és semmi baja nem lett, de volt olyan is, aki 20 cm-ről esett le és mégis betört a koponyája. Gyerek és helyzetfüggő.

2022. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Hát pelenkázóról leesni azért durva.. Nem fogod közben vagy mi?
2022. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De hibáztatom magam😞

Lehettem volna elővigyázatosabb! Soha nem bocsáltom ezt meg magamnak😔 mellette voltam, fogtam mégis kifordult a kezemből.

2022. ápr. 14. 21:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Ma mellem alszik és egy szemhunyásnyit sem alszok. Figyelem nehogy baja legyen.
2022. ápr. 14. 21:05
 8/18 A kérdező kommentje:

Nagyon várom, hogy teljen el 24-48óra. Remélem nem lesz baja.😔

Miután haza hoztam a dokitól megetettem,hála Isten nem hányt vissza csak egy nagy büfis puki volt,evés utána játszottunk, megfürdettem és még alvás elött játszottunk egy kicsit. Nem aluszékony minden zajra megmoccan.

2022. ápr. 14. 21:11
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg próbálj meg fentmaradni vele, amíg tudsz, vagy állíts ébresztőt, hogy időnként ránézz, minden rendben van-w vele. Remélem, nem lesz baja! Kitartást!


(Majd írj holnap, hogy alakult az éjszaka, hogy van a pici!)

2022. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#2-es, az eset után sirdogált még néha?

Hány hónapos volt a kicsi? Beütötte a fejét?

2022. ápr. 14. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!