Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves gyereknek milyen...

1,5-2 éves gyereknek milyen hétvégi programötletek vannak (Budapest és környéke), ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Van egy app. Az a neve "gyerekkel". Azzal meg tudod nézni milyen lehetőségek, programok vannak.
2022. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem töltök le appokat, csak ha nagyon muszáj. Úgyhogy nyugodtan írjatok!
2022. ápr. 30. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Hat ha mar tud szaladgálni pl: trambulin park. Ha fiatal szülők vagytok az szamotokra is elvezet. Egyebként állatkert.
2022. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Derjaderja ***** válasza:
86%

Kicsi még a Tranbulin parkhoz szerintem, ilyen korban nem is javasolt a gerincnek.

Az én ilyen korú kisfiam nagyon szeret dunapartozni, főleg ahol kavicsos. Jók a játszós/parkos helyek pl Bikás park, Hajógyári sziget, Városliget. Lehet BKV hajózni, bár még csak terveztük azt, fogaskerekűvel/gyerekvasúttal utazni.

Ilyen erdős helyek pl Normafa (ott játszó is van), Kamaraerdő, Kiscelli parkerdő

Javasolják sokan a Vasúttörténeti Parkot.

Vannak családi vagy egyéb vadasparkok pl Budakeszi, Margitsziget, Szigethalom.

Uszodák, aztán lassan a strandok már vagy a vizes játszóterek.

Vannak családbarát fagyizók, éttermek.

2022. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi idős gyerekkel a legközelebbi játszótér lenne a program.
2022. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy nagy villamosozás, metrózás, vagy buszozás ebben a korban nagyon élvezetes tud lenni. :)
2022. máj. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Mit kicsi ? Rengeteg ismerősöm viszi oda a hasonlókorú gyerekét. Semmi bajuk. Labdáznak, ugralnak a szivacsgörörbe. Vannak direkt kisgyerekeknek való részlegek ah ilye helyeken. Csak az gondolja, hogy kicsi aki még nem látott ilyet, hogy tudják élvezni. De persze a tökéletes anyak itt mindent jobban tudnak....
2022. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 hatos vagyok és én nem ellenzem egyik ötletet sem, csak adtam még egyet. :)
2022. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Derjaderja ***** válasza:
100%

7. Az ilyen kicsiknek még nem ajánlott a trambulin. Ez nem tökéletes anyaság hanem orvosi kérdés. Amúgy párom sokat jár oda mentővel a baleseteket gyerekekhez, ő még a nagy gyerekét se szívesen viszi ugrálni oda.

Persze ha a szülők trambulinozni akarnak, a gyerek meg kapja egy kicsit a szivacsgödröt, az elmegy, de direkt másfél évesnek szánt programnak nem ideális.

2022. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi Normafára,Városligetbe járunk el.De a fiam élvezte nagyon a Tropicariumot is (2 év) :)
2022. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!