Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszékes kérdés. Melyik a...

Pihenőszékes kérdés. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]


nekem a 3, 4 masszívabbnak tűnik, meg azok fixálhatók is. Melyiket vennétek meg? Köszi


2010. szept. 19. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ne haragudj, mi nem vettünk rezgőset. féltem, hogy megszokja. El volt a simában is, különben meg 6 hósan már eltettük a padlásra. Sokat el volt benne így is, de csak akkor volt benne nyugisan ha közben jó közelről látott engem. Szóval lábbal ringattam. az első kettőben benne ülnek a babák, kényelmesnek néznek ki, a másik kettőről nehéz véleményt adni, nekem túl színesek... élőben nézd meg inkább. ja és olyat vegyél amelyiknál lehet cserélnbi az állatfigurákat, mert volt hogy hetente kellett neki az újdonság :-)
2010. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk a negyedik van meg a sorba,nagyon szerette a babám,sokat használta.Ő már kinőtte,mert csak 9kg-ig jó.Én csak dicsérni tudom.És tényleg masszív,könnyen mosható.
2010. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.A játékok is levehetők,én is tetem rá másikakat is.Sokat használtuk.
2010. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, én ezek közül egyiket sem..a dallamok elég idegesítőek bennük, a rezgő üzemmód sem tetszett, amikor a brendonban végigmentem a 38 fajtán..mi végül a babybjörnt választottuk. semmi csicsa, viszont a baba a mozgásával ,agát ringatja.. nekünk ez vált be, imádja. 12 hetes, most kezdi igazan élvezni. ha mégis ezek mellett döntesz, (az utolsó nekem nem tetszik, mert nagyon kell ülnie a babádnak, bár ha idősebb baba, akkor már jó).

Szóval, írd meg majd, melyik lett és bevált-e. Üdv:)

2010. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22.05 vagyok újra.Az utolsó kettő ugyanazt tudja,csak a színűk más.
2010. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem az első kettő sokkal jobban tetszik mint a 3-4.De a igaza van annak a válaszadónak,aki azt mondja h jobb ha magát ringatja el.Az az ütem és mozgás természetesebb,és nyugtatóbb(altatóbb)mint a rezgés.
2010. szept. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, azért kérdeztem, mert sehol nem tudom kipróbálni- azt mondják nincs elem - igy a dallamot nem hallom, rezgésre azt mondták olyan mint ha kocsiba menne. Ott szeret aludni-e miatt gondolkodom ezeken-. Tudtok linket küldeni arról amibe tudja magát hintáztatni?

Nagyon köszi a segítségeket, mert ha veszek akkor olyat szeretnék amit ki tudunk használni, és ő is szereti. ja, 4 hós és 8 kg.

2010. szept. 20. 08:21
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


mi imádjuk

2010. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Atyaisten..ez már rendesen rángatja a gyereket..közel sem egyezik a látkép mozgása azzal a fajta mozgással,mint amit a szék csinál..
2010. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A videón nem a gyerek lendülete, mert őt biztos meglendítették..ennyire nem tud hintázni, csak, ha magát ennyire "begerjeszti"..

a szék szenzációs, játékra, pihenésre, alvásra is alkalmas

2010. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!