Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minőségben melyik a jobb?...

Minőségben melyik a jobb? Tápszer kérdés.

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos,és eddig Humana HA2 tápszert evett.A dokink írta fel a HA-s tápszert,de nincs allergiás a családban.Gondoltam megpróbálom a sima, nem HA-sat!Szerintetek Milupa,Humana vagy Beba?Minőségben melyik van vezető helyen?
2011. febr. 3. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki azzal van a legjobban megelégedve, amelyiket adja neki, mert nyilván a legjobbat szeretné a babájának. Mi 3 hetes korától a Beba tápszert adjuk, most már a 3-ast, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem habzik, megfelelő az állaga, az íze sem elviselhetetlen, szóval nekünk nagyon bevált, de lehet, hogy más másra esküszik.
2011. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kinek-kinek mi jön be. Van, aki esküszik egyikre vagy másikra, d ez még nem jelenti azt, hogy a te babádnak ez a fajta ízleni fog. Igazán a minőségük nagyjából egyforma, hisz minden cégnek érdeke, hogy ne maradjon le a versenyben. Mindegyik kb. azonos anyagokat tartalmaz, talán az összetevők arányában van pici eltérés.
2011. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a Milupa én legalábbis azt ismerem.Bebáról nem sok jó tapasztalatot hallottam.
2011. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a Humana-nál, ha azzal nem volt probléma. Végülis már ez is nagyon jó, hogy rátaláltál egy jó tápszerre! Én Milupát adok még, HA1-et, most váltunk 2-re, de ezzel is folytatnám, hacsak addig nem okoz nála valami problémát.
2011. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Lehet maradok a Humana-nál,csak nem Ha-sat veszek,hanem simát,aztán majd meglátjuk...
2011. febr. 3. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hóig adtam neki Humanat. De mivel az előző két gyerkőc is Nutrilont kapott átváltottam erre. A Humana ráragadt az üvegre. De a legfőbb ami miatt Nutrilont kaptak, a kórházban mondták hogy ez a legjobb, ez hasonlit legjobban az anyatejhez. Ezt igaz még az 1.gyereknél mondták. Viszont a Beba is szerintem vezető.
2011. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 6 hós,és Ő is Humana HA-sat eszik. Én egészen biztosan Humanaval fogom folytatni is,bár szerintem a HA-t én is elhagyom, és sima 2-eset veszek. Mi sok tápszert kipróbáltunk,de az én babámnak ez volt a nyerő,és az egyetlen,amelyiktől nem fájt a hasa. Szóval nagyon bevált! A te babád már 8 hónapos, ő kaphat már 3-as tápszert is,ha gondolod, azok között pedig ízesítettek is vannak.
2011. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!