Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok főzni amit a...

Mit szoktatok főzni amit a majdnem egy éves babátok is ehet?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt eszi amit mi, esetleg babaverzióban, fűszerezés előtt kiveszek egy adagot neki.

Főzelékek fasírttal, főtt tojással, zöldségszószos tészta, rizs, krumpli, köles sült husival, húslevesből zöldség főtt husival

2022. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
1 évesen már mindent ettek amit mi, persze csípős és/vagy nagyon fűszeres kajákon kívül.
2022. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mennyi idő után szokta meg hogy azt eszi amit ti?

Én is próbálok neki adni amit főzök,de a húsgombóc levesen kívül nem sok mindent eszik szivesen.

Pár kanál ès köpi ki, peddig üveges ètelt ritkán kapott, egyedül a spagetti amit nagyon szeret,Hippes bèbiètel.Ebből bármikor szivesen eszik.


Sajtos kenyér,virslit,brokkolit is szivesen eszi,de ugye ez nem főtt kaja.

2022. ápr. 9. 18:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem turmixolok semmit,csak villaával töröm át, úgyhogy szerintem meg szokta a darabos ètelet,csak nem tudom mit adjak neki enni sokszor.... spagettin mègse nőlhet fel.
2022. ápr. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!