Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit illik vinni és mibe kéne...

Mit illik vinni és mibe kéne menni?

Figyelt kérdés

A párom tesójának a fiának lesz keresztelője(6 hónapos) és arra gondoltam,hogy viszek neki cumit,plüss macit(nem olyan nagy) és egy bon bon szerűséget az édesanyjának.


Arra gondoltam,hogy egy fekete farmer és egy kék és fehér kockás ing lenne rajtam vagy fekete nadrág és fehér blúz(ez az ünneplős). Melyiket válasszam? (ez a két lehetőség áll csak fent :/ )


Az ajándék jó lesz? (a párom a keresztapa lesz :$)

A ruhák közül melyik?


2011. okt. 8. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

farmerbe semmi esetre se menj :)

fekete naci kék kockás ing? az nem túl ünneplős de elegáns, én így mennék :)

az ajándék jó de miért nem közösen vesztek a pároddal?

nem tudom mondjuk mennyit szánsz rá de én cumi helyett inkább valami játékot vennék, pl. plüss figurás csörgőt, valami ilyesmit:

[link]


enyém az ilyeneket imádta fél évesen :) plüssökkel soha nem játszott, a cumi meg kényes dolog mert általában egy fajtát fogadnak el, de ha tudod melyik az a fajta akkor lesz tartalékuk, később jól fog jönni :)

2011. okt. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam a párom a szüleivel megvette,de mondom csak kéne valamit. A párom javasolta a cumit,mert azt mondta a pici tesója is sokáig cumizott. :)
2011. okt. 8. 00:36
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Fekete nadrag, feher bluz.

Ha parod keresztapa lesz, ennel tobb ajandek kell.

2011. okt. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Farmer ne, a kék blúz mehet. DE igaza van a 2. válaszadónak. Keresztapának többet "illik" adni. Nem arany ékszerre gondolok vagy ilyesmire, mert még pici,na meg fiúcska is. Kisfiam bátyáméktól keresztelőjére ágynemű garnitúrát kapott. A maci mellé én vennék mást is, nem csak cumit.
2011. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A korom kihagytam,15/l.

Jó-jó majd nézek még vmit. :)

2011. okt. 8. 09:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem félreértettek a válaszolók, bőven elég ennyi ajándék ha külön ajándékoztok a pároddal. 15 évesen meg főleg elég, nagyon kedves dolog tőled, hogy egyáltalán viszel valamit :)
2011. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vettem neki csörgős játékot,egy cumit(mert párom mondta,hogy a tesója is sokáig cumizott) és egy csőrös poharat. :P

A szülőknek egy csokit. :)

De a ruhát még mindig nem tudom. :$

Barátnőm mondta,aki ott lesz,mert rokon,19 éves,hogy ő farmerbe megy és egy blúzba. :$

2011. okt. 8. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Farmerba NE!!! :) Farmerba elmehetsz egy buliba, vásárolni, suliba stb..., de egy keresztelőre nem illik, vagyis inkább megadjuk a módját az ilyen eseménynek. 15éves vagy, ideje megtanulni :) Szerintem fekete nadrágot vegyél fel. Nem muszáj fehér (ünneplős) blúz, csak valami csini. Fekete nadrággal jó lenne. Vagy nézzél az ázsiai áruházakban körül, olyan csini blúzokat lehet kapni már 2000ft-ért. Ilyen kis öves, kockás....

Az ajándékod az tökéletes!! :)

2011. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A templomba fekete-fehért vettem fel,de nem bántam meg,mert a párommal ültem. :P

Majd mikor csináltuk a kaját meg ilyesmit,akkor felvettem a farmert és a kockás inget. :) :P

2011. okt. 9. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez igy tökéletes volt:-)
2011. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!