Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba mit illik...

Babalátogatóba mit illik vinni és kinek?

Figyelt kérdés
Ti mit vinnétek? Egyik bnőmnek a picije, nem legjobb bnő.
2010. szept. 17. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A pelus kiválasztásában az eladó tud segíteni, de nem szégyen megkérdezni a szülőket sem.

Az sem baj, ha nem a legkisebb méretű pelenkát veszed meg, az anyuka elteszi későbbre, mert ilyenkor a babák gyorsan kinövik a felhalmozódott pelust. (Mi "szerencsére" így jártunk)

A fentieken kívül szerintem jó ötlet még a babanapló is. Az egy kedves emlék lehet a későbbiekben is...

2010. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha nem a legjobb barátnöd de szülés elött rendszeresen találkoztatok akkor 1-2 hónap után illik menni, ha ennél is távolibb akkor 3 hónap után.


Ruhát még ha újszülötthöz is mész 3 hónapos kor alattit nem érdmes vinni. àlltalában mindent megvesznek az anyukáka az elsö 2 méretböl.


ìgy ha pelust viszel vagy ilyeneket akkor is érdemes 3 hó felettit vinni.


én sokszor egy csomag sensitiv babaápolási terméket vittem.


A csoki az jó ötlet, de vihetsz pl vágot virágot ami nem illatos stb...

2010. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Leírom én miket kaptam rokonoktól/ismerősöktől, igaz a barátnőmtől (a legjobb) tőle semmit nem kaptunk, de ez más kérdés!


-pénz

-pelenka, popsitörlő, popsikrém (a legjobb, ha a szülőket megkérdezed milyet használnak)

-gyümölcslé, gyümölcs, pezsgő, bon-bon, csoki, sütemény, kopasztott házi tyúk, cukor, liszt, levesbe való tészta, szoptatós tea, kávé, completa, tea, virágcsokor

-a babának: játék, ruha (sapka, zokni, pulcsi, rugdalózó, body stb. 62-68-74-es méretben), babakönyv, gabi fürdető


Én mindennek nagyon örültem!

2010. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Anyukának: egy jobb minőségű csoki, gyümilé, sok gyümölcs, finom gyümölcstea, baba fejlődését leíró könyv, babaszakácskönyv, babanapló (ha nincs még neki). Én ezeknek örültem a legjobban.

Babának: plüss takaró, rágóka, játék (pl.plüss csörgő), sapka télre, kiscipő.

Én vinnék a babának és a mamának is valami apróságot.

2010. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Pelust nem akarok, mert nálunk is öcsémnél ez vált be, nálam más...ugyanígy keresztfiamnál és keresztlányomnál teljesen más. Múlthéten taliztam velük és ők mondták, mert én is később akartam menni,h mikor megyünk már, várnak szeretettel:) Anyukának gyümi akkor, apukának meg bor. Bébinek meg szerintem inkább rucit meg vmi játékot viszünk. Köszönöm a segítséget!
2010. szept. 17. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!