Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babát kell pár korty...

4 hetes babát kell pár korty vízzel vagy teával itatni napkozben?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 09:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Anyatejest nem. Tapszerest sem elvileg, de igényelheti, akkor igen
2022. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ez csak egy régi beidegződés. Még jó, hogy a kezünkben a technika..
2022. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem, tápszerest sem. A tápszerben, anyatejben ott a víz. Majd ha hozzátáplálsz, akkor kell vizet innia.
2022. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
A kedves rokonok, ismerősök által mondott okosságokat mindig érdemes némi kritikával fogadni. Merő kedvességből tudnak abszolút butaságot ajánlani.
2022. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%

Tapszeres lehet szomjas! Konyorgom az anyatejes babak sem csak evesre hasznaljak a cicit.. Orvos ajalnotta, h neha meprobalhatom, foleg, hogy nyaron volt pici! Nem a szomszed nenitol vettem az iget...🤦‍♀️

Egyébként tesom mikor volt bent ugyeleten a 2 honapos gyerekevel vesegyulladassal, neki is mondtak, hogy igeny szerint vizet kinalja. Ne kaja elott, hanem 2 etetes kozott.

2022. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az én babám igényli a vizet....3-4 kortyot iszik naponta és akkor megnyugszik es a csuklasa is elmulik. Nekem orvos ajanlotta,csak kivancsi voltam hogy mas is ad e.
2022. máj. 8. 09:47
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

5!

Az én gyerekem is nyáron volt pici.

A gyerekorvos is és a gasztroenteorológus is egyertelműen mondta NEM kell adni sem anyatejes sem tápszeres babának plusz inni, míg a hozzátáplálás el nem jut addig, hogy étkezés van kiváltva.

2022. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Jol van, akkor mast mondanak az orvosok, en adtam, es nem bantam meg.
2022. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem vizet lehet, ha kéri megissza, ha nem nem (most komolyan, mi árthat a vízben?? Nem értem bárki miért ellenzi hogy, valaki üres vizet adjon.) Teát én nem adnék, nincs ízesített folyadekokra semmi szüksége az ilyen kicsiknek.
2022. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2022. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!