Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos kislányom hason...

2,5 hónapos kislányom hason fekve nem tartja még a fejét, csak oldalra fordítja. Nagy baj? Vannak ezzel kapcsolatban tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk is ez volt, de akkor már az orvos és a védőnő is teljesen pánikba esett, hogy mennyire le van maradva (szigorúan nézve még nem volt).

Mi elkezdtünk konduktorhoz járni, sokat tornáztam vele és gyorsan behozta a lemaradást. Azóta is mindent elég soká csinál meg, de mindig megtanulja.

Esetleg ezt a videót gyakorolhatod vele, nekünk ez is nagy kedvence volt:

[link]

2022. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Ha bármi kételyed van érdemes konduktort, vagy gyógytornászt felkeresni. Ha bármi gond is van pikk-pakk megoldják. Ja és amit 1-es küldött videó arra plusz egy szavazat. Mi 1 hónapos kora óta csináljuk és imádjuk.
2022. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két gyerekem 3 hónapos koráig gyűlölt hason lenni.

Ha hasra tettem,nem emelték a fejüket, hanem ahogy letettem őket, orditottak.

Nem erőltettem.

3 hósan mind a kettő egyik pillanatról a másikra hátról hasra fordult, onnantól pedig csak hasalni akartak.


Lányom most 7 hónapos, kúszik, mászik, ül, feláll.


Én nem vinném ezért sehova. Nem minden gyerek a nagykönyv szerint csinalja a dolgokat

2022. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!