Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog a férjemtől,...

Normális dolog a férjemtől, hogy a kisbabànk előtt kiabàl velem?

Figyelt kérdés

Sajnos napok óta beteg a babánk, jóformán se éjjelem se nappalom. Ezáltal hogy őszinte legyek nagyon kimerültnek érzem magam. Készültünk az esti altatásra előtte gyors pelenkacsere, majd forgott egyet és majdnem leesett az ágyból. A párom kiáltott hogy vigyázz! Én pedig megfogtam. Utána 10 percig torka szakadtából uvoltott, a baba meg sírt gondolom megijedt a kiabálástól, hogy nyomorékká teszem a gyereket stb.


Nagyon szégyellem magam hogy ez történt és mardos a bűntudat, és tudom nem lehet a kimerültség re fogni. De úgy gondolom hogy a kisbabának ugyanúgy árt hiába kicsi még ha előtte ordítozunk a másikkal. Próbáltam csitítani hogy megbeszéljük,

Majd miután elaludt de csak üvöltött.


2022. máj. 10. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%

Tényleg nagyon kimerült vagy, valószínű én is, de képtelen vagyok értelmezni, ki üvöltött 10 percig: a baba vagy a férjed.

Mindannyian kerüljetek mihamarabb ágyba és aludjatok.

2022. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
És te a szülés előtt nem tudtad hogy idegbeteg a párod, világos.
2022. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy csak kiabált veled, miután majdnem megölted a gyerekét.
2022. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom 13-as. 🤦
2022. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 13-as te nagy túlélő lehetsz akkor, mert hogy magadtól nem lehetsz ilyen debil az fix, szóval ezer százalék téged is fejre ejtettek. 😂😂🤦🏻‍♀️
2022. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!