Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok babátok szájára puszit?

Adtok babátok szájára puszit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 17:55
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
64%
Én adok és az apja is ad néha puszit a szájára és ebben nincs semmi rossz, aki ezt a csókolózással hasonlítja össze annak beteg a fantáziája!
2010. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
54%
csak a száját épuszizom,imádom öt.mért baj ez?
2010. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy adok! Olyan aranyosan csücsörít, hogy nem bírom ki! Nem csókolózom a gyerekkel csak megpuszilom, mi ebben az undorító! a kisgyerek a földet nyalja néha és olyan dolgokat vesz a szájába ami tele van bacival!

Ilyen alapon a szülés is undorító...mert ugye mindannyian tudjuk honnan érkezik a baba!

9 hónapig közös volt a vérkeringésünk, együtt dobogott a szívünk, igenis megpuszilom a száját!

2010. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
50%

Hát, én is megpuszilom és fogom is. Hogy lehet ez undoritó? Akit szeretünk azt megpusziljuk. Nagyobb gyerekeim is a számon puszilnak meg. Ettől talán perverz vagyok? Nevetséges. Sőt, mifelénk szokás gratulációkor is (igaz testvérek között) arcára és szájra is puszit adni.

Hú, most már aztán tényleg perverz vagyok.

2010. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
61%
én is adok puszit ez nem csokolozás imádom a lányom ha nagyobb lesz biztos nem fogom de még picike igen,..
2010. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
51%

Csak a szájára adok, és ő is oda ad mindenkinek! De barátnőm fia is a szàmra ad puszit, a szüleinek is, és a lányo

nak is!

2010. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
46%
Igen, szoktam! Ennek semmi köze a csókolózáshoz, aki azt látja bele, az nagyot téved! A nagyoknak már természetesen nem, de a picinek miért ne adhatnánk? Tartja a pici száját, csücsörít, olyan édes... A puszi és a csók azért más kategória...
2010. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
39%

Na végre, már azt hittem én vagyok fura, hogy a saját gyerekem megpuszilom a száján!

De most tényleg, az első válaszok és Te is kedves kérdező, hol élsz? Mi ez a nem adok és ellenzem duma, az a gyerek e te testedben fejlődött és azt mondjátok furcsa a puszi ? Nekem az is furcsa volt, hogy valaki volt a hasamban...furcsa de nem undorító!!!!

Borzasztó, hogy egy gyerek puszitól a smár és a szexualitás jut eszetekbe, aki meg azt írja nézni sem szereti, annak üzenem, ha engem lát fordítsa el a fejét és kívánom neki ez legyen az életébe a legundorítóbb dolog amit lát!!

2010. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
43%
Mi is szoktunk a szájára adni puszit. Szerintem sincs ebben semmi rossz dolog! Ki sem bírnám, hogy ne adjak oda!
2010. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
45%

Én is szájon puszilom és szerintem sincs ebben semmi kivetnivaló.

Az okokat, már páran felsorolták előttem, nem ismételném el ugyanazt.

2010. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!