Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok babátok szájára puszit?

Adtok babátok szájára puszit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 17:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
70%
Hihihihi:)))) Unatkozó kismamák. Imádjátok ezt, mi? Mikor van min szapulni egymást, főleg így névtelenül! Ez ám a móka!!!:))
2010. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
74%

Utolsónál a pont!!!!! :D

nem mindegy, hogy ki szokta és ki nem????mindenkinek a saját dolga. Én megpuszilom a kisfiam száját is, nem válogatok, ha elkapom egy szétpuszilásra nem fogok azon görcsölni, hogy nehogy a szájára menjen...:)

ha pedig ez a szerelem jele, én vállalom, a kistörpém a szerelmem!!!!!

2010. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
43%

Névtelenül? Miért te odaírtad a neved és címed?

Különben meg "vágjuk", nem kell idegeskedni!

2010. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
63%

A nevem Kovács Margit, Pécs, 7624, Honvéd utca.

Megpuszilom a száját bármikor és senkit nem akarok NÉVTELENÜL szapulni!

2010. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
23%
Ha már pont, akkor az előzőnél a pont!
2010. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
60%

Egyszer már fel volt téve ez a kérdés és ott olvastam a válaszadók között, hogy valaki a kisfia fütyijét is megpuszilgatja, mert olyan édesnek tartja, nem csak a csücsöri száját.

???

2010. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
26%
És akkor mi van? talán pedofil? Na, ne már! Mennyivel jobb a párodé?
2010. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
46%
Te beteg vagy, ha normálisnak tartod, hogy valaki a gyerekének a fütyijét puszilgatja. Igen, pedofília! Vannak etikai határok, de úgy tűnik van akit nem érdekelnek.
2010. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
77%

Na persze, csak eljutottunk a fütyi puszilgatásig , de hogy jön ez ide? Ne tévesszük már össze a normál szülőket akik megpuszilják a gyerekük száját azokkal akik a fütyijét puszilgatják! Ilyen eszembe sem jutna!

Jó lenne ha a kérdésben levő puszira jönnének a válaszok és nem fokoznátok..már lassan tényleg a perverzitás felé megy ez az egész!

2010. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Off

Egyszer egy ismerősöm mesélte, hogy míg kicsi volt a fia ő is magához ölelte és simán megpuszilgatta a fütyijét. Még viccelődött is azon, hogy ettől simán felállhatott neki. Mondjuk ezt nem igazán hiszem el, de ez már túlzás szerintem is.. Határok azért vannak..


A kérdéshez visszatérve a szájra puszi elfogadható. Én is szájon puszilom bármikor kislányomat, és ettől még nem érzem perverznek magam. Persze ha beteg vagyok akkor meg sem puszilom, akkor kerülöm az effajta "érintkezést".

Sőt tudok olyan családról, hol mindenki szájon puszilja a másikat. A nagyitól kezdve a nagybácsiig. Egyszerűen az ő kultúrájukban ez a szokás, ez a normális.

2010. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!