Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok babátok szájára puszit?

Adtok babátok szájára puszit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 17:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
52%
IGEN,IGEN,IGEEEEEEN :)
2010. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
57%
Ha a többség szerint ez normális, nekem akkor is idegen. Tegye mindenki,ahogy gondolja. Nekem furcsa. Mi nem pusziljuk soha szájon.
2010. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
56%
igen,van,h oda adok neki egy cuppanóst!imádom a kis száját!majd ha nagyobb lesz akkor nem adok neki oda,de most még igen!imádom a kis nyálas pusziját...ú,h én milyen perverz vagyok
2010. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
50%

Jajj de jó,hogy a végére ennyi igen lett,már kezdtem az elején megijedni,hogy milyen világban élünk.

Teljesen természetes dolog ha megpuszilom a gyerekem száját.

Ha kérek tőle puszit akkor ő is a száját tartja.

Soha az életben eszembe nem jutott volna eszembe,hogy ezt a csókolózással asszociáljam.

A puszi a szeretet jele!!!!!!

2010. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
50%

18:51! Az utolsó mondatodban benne volt az igaság!!!!!

IIIIIIIGGGGEEEEEENNNNNN!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
64%
A szájára NEM!!!!!!
2010. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
59%

Persze, hogy adok, és az apukája is. Imádom a kis csücsöri száját! Sőt a popóját is megszoktam fürdés után puszilgatni.

Na én tényleg perverz vagyok!

2010. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
60%

Az első válaszoló vagyok. Tátika a drágám, állandóan vigyorog, mivel még nincs egy éves sem, nem csücsörít, meg ilyesmi, puszit ő ad nekünk ha van kedve (nyitott száját az arcunkra nyomja, vagy bekapja az orrunkat). Ha adnék a szájára puszit, tulajdonképpen belepuszilnék a nyitott, nyálas kis imádni való csókos szájába. Nálunk nem szokás egyébként, de ez nem jelenti azt, hogy esetleg később, amikor már úgy kommunikál, mint egy igazi kisgyerek, nem fog előfordulni, hogy ő adna nekünk vagy mi neki... Szóval szerintem nem undorító, nem is tudom, hol olvastatok ilyet tőlem??? Az nem volt kérdés, hogy hány hónapos a babád...


Egyébként még egy dolog. Épp most vagyunk túl egy hasmenős/hányós víruson. Babámon jött ki először, és rajtam másnapra, még csúnyábban. És nem szoktam szájon puszilgatni. Tudjátok, hogy milyen veszélynek teszitek ki ezzel a babát pici korában???

2010. szept. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
73%
Én se adok a szájára.
2010. szept. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
20%

Veszély? Milyen veszély? Nyilván ha beteg vagyok egyáltalán nem puszilom meg, nincs nagyobb veszélyben mint amikor a hasamban volt! Akkor kérjem meg az orvost, hogy a 9 hónap helyett legyen csak 2 hónapot bennem mert veszélyben van?

A veszély ahogy te írod minden játékon, padlón , homokozóban ott van! Sőt a homokozóban még lehet állati ürülék és vizelet is! Azért ennyire már ne legyünk görcsösek? Ha megpuszilod a férjed akkor is veszélyben vagy? Elfogadom, hogy van aki nem ad szájra puszit de ne állítson bennünket be úgy mintha orosz rulettet játszanánk a gyerekkel! Eddig jött a "nézni sem bírom" komment...az nem jött be és most jön a veszélybe sodorjuk a gyereket! Ugyan már.....

2010. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!