Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok babátok szájára puszit?

Adtok babátok szájára puszit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 17:55
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell kiforgatni a szavaimat... az ember szájában van a legtöbb bacilus. Amíg pici, nem csókolom szájon, na! Ahogy nem kapom be a kezeit sem, mert aztán meg ő veszi a kezét a szájába.
2010. szept. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
53%
Szájrapuszit csak a páromnak adok, a szeretet jele az arcrapuszi, szájra pedig már szerelem.
2010. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan már....szerelem és szeretet, talán lazíthatnátok! Ez nem a szabályzat szerint működik ezek érzések és én most is adtam egy cuppanost a kislányom szájára...reméljük nem kell kihívnom a mentőket miatta!

A kezét miért venném a számba? Mi van még a tilalom listátokon? A bacilus nem több az ember szájában mint egy olyan homokozóban ahol a macska ürít, de ezt már leírták mások is!

2010. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
58%
Jól van, bakker, kössetek csak belém azért, mert nálunk NEM SZOKÁS ÉS KÉSZ!!!! Nem írtam egy szóval sem, hogy szeretet meg szerelem, nem írtam, hogy undorító, EGYSZERŰEN CSAK NEM SZOKTAM, MIT NEM LEHET EZEN FELFOGNI?????
2010. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként meg biztos nem fogom olyan homokozóba engedni, ahová a macska ürít... erről ennyit.
2010. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
46%
És még mielőtt bárki belém kötne emiatt is, nálunk nincs se játszótér, se homokozó. Kertes házban lakunk, ahol majd lesz saját LETAKARHATÓ homokozója.
2010. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
70%

Persze értem...és vegyél egy oxigén sátrat is!

Csak egy jó tanács a fertőzések ellen!


Különben meg a macska nem szól mielőtt belepisil, hogy vigyázat ide "fröccsentettem"!

Mindent fel lehet fogni , ne idegeskedj ahogy te is felfoghatod, hogy nálunk meg ez a szokás! A veszély ellenére!

2010. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
49%

Nincs puszi szájra, nincs játszótér, külön homokozó (amiben a homok steril) ....aha... szép védett gyerekkor!

Az oxigén sátrat én is csak ajánlani tudom!

2010. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
58%
NEM!!!! Nem arról van szó, hogy ezt valaki csókolózásnak hívja, valaki nem, de egy felnőtt ember szája televan baktériumokkal!!!! Nem kéne átadni a gyereknek...szerintem.
2010. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan mondom, nem lehettek ennyire sötétek.... NINCS NÁLUNK JÁTSZÓTÉR, AHOL LAKUNK!!! AHOL A NAGYMAMÁK LAKNAK, OTT SINCS!!! LESZ SAJÁT JÁTSZÓTERE A KERTÜNKBEN, ÉS ITT NINCSENEK MACSKÁK SEM!!! VÁGJÁTOK MÁR ÉSZLÉNYEK???
2010. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!