Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan bírja az autózást a...

Hogyan bírja az autózást a babátok?

Figyelt kérdés
500 km-re megyünk kirándulni, és elore felek :D igen kozben sokszor megállunk, eneklek, játszunk, zenét hallgatunk, viszek egy csomó jatekot, a baba mégsem szeret az uleseben… van meg valami más megoldas?
2022. máj. 19. 21:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
8 honapos :)
2022. máj. 19. 21:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg este indulni, és akkor alszik az autóban?
2022. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképp nem alszik el? Az én lányom is ilyen, de most már kb. fél óra sírás, simogatás és dúdolás után bealszik, ha alvásidőben indulunk, akkor nyerünk 1 órát körülbelül, 500 km-nél nem mindegy :) Illetve nálatok még talán nem opció, de később az is szóba jöhet, hogy eszeget valami nem túl veszélyes dolgot, az enyém most legutóbb pogácsabelsőt majszolgatott fél óráig, nagyon tetszett neki, hogy valami ,,renitens" helyen ehet, nem az asztalnál :D Amúgy meg tényleg maradnak, amiket felsoroltál, az út végén általában random tárgyakat pakoltam ki a táskámból, popsikrém, pelenka, bármi, amitől csöndben volt csak még 5 percig. Meg nálunk még a könyvekkel jól tudom húzni az időt, azt szereti nézegetni, van egy pár nagy kedvence (amiket én már utálok), nagy út előtt elrakom már jó pár nappal, hogy nagyon örüljön neki, mikor előveszem, és újra izgalmas legyen.
2022. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mi 600 km-t utaztunk 7 hónapossal. igazából végig autópálya volt, 2 megállással nagyjából 6 óra volt az út. mi nem akartunk éjjel indulni mert ki tudja idegen helyen hogy tud majd aludni és eleve kipurcanva ebbe nem akartunk belemenni.

szerencsére az odaúton 2x kicsit több mint 1 órát aludt, a maradékban beszéltem hozzá, énekeltem, mondókáztam, nézegetett. mondjuk nekünk szeret autózni (még) így nem aggódtam.

2022. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem mind 3 gyermekem imád autózni.

A 2 nagy kb pár percen belül húzta a lóbőrt pici korban amint elindult az autó, van, hogy most is. A 3.gyermekünk is imád, de ő pl nehezebben illetve hosszabb távon dől ki.

2022. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindig elalszik az autózástól 😊
2022. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyűlölte, végigsírta az utat, semmivel nem lehetett lekötni.
2022. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annyira tombol, hogy félő megfullad a saját taknyában. Csak akkor visszük kocsival, ha muszáj.
2022. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oh, akkor ez csak a szerencse kérdése :D Mini baba koraban mikor kötöttem le az uleseben akkor aludt :D most meg. Hosszú lesz ez az ut. Ő is már szokott majszolgatni, szóval ezt meg megprobalom hatha lesz 10 perc nyugi 🤣
2022. máj. 19. 23:13
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Az enyém szinte azonnal bealszik, ahogy indítunk.
2022. máj. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!