Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát lehet 2×2 óra...

3 hónapos babát lehet 2×2 óra autóútra vinni?

Figyelt kérdés
Kibírná vajon, vagy káros lehet neki? Az eddigi leghosszabb útja 20 perc volt.

2021. szept. 28. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha nagyon muszáj.

Hordozóban vinnéd? Akkor álljatok meg óránként vegyétek ki, hogy pihenjen a kis gerince.

Egyébként az én lányom bírta volna 3 hónaposan.

2021. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felénk csak autós hordozóban lehet babát szállítani.
2021. szept. 28. 23:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simàn ki lehet bìrni. Ha körülbelül ugyanakkor alszik minden nap, akkor az alvàsidőre időzìtsétek az utazàst. Àlljatok meg pihenni, szoptatni, ha nem alussza vègig.
2021. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már két hetesen kellett 1,5 órákat autóznom vele. El kellett költöznünk a picivel az anyóshoz, de a vizsgáltatokra ugye a születése helyére vittük el.

Az elején még sokat is aludt. Kesőbb az autó elringatta. Nem tudom milyen a hordozó de próbáljátok meg minél inkább vízszintbe dönteni.

2021. szept. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 4 hónapos volt, mikor először vittük hosszabb útra (kb 3 óra). Nem volt semmi baj, szinte végig aludta. De álljatok meg pihenni, lehet éhes is lesz, meg kicsit ki kell venni, mert kényelmetlen a hordozó hosszú távon.
2021. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányommal képtelenség lett volna meglépni. Ő kb fél éves koráig csak ordított az autóban, utána is mellette kellett ülni. Most másfél éves és már el tudok vele menni egyedül is.

Barátnőm német (magyar férje van, itt élnek) és kb ennyi idősen mentek haza - 13 órás út. Az a kislány kb zokszó nélkül bírta a nulladik pillanattól.


Ennek ellenére ha bírja a baba, baja nem lesz tőle. Tény, hogy 1,5 órát mondanak maximum arra hogy mennyit lehet az autóshordozóban, de ez inkább arra vonatkozik, hogy rendeszeresen. Ha egyébként nem "abban él a gyerek", akkor ennyitől nem lesz baja.

2021. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan már repültek is az ikreim (szülni jöttem haza, 3 hónaposan meg mentünk vissza) :)
2021. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat a lanyunk pont 3 honapos volt, amikor lenyomtunk vele egy 12 oras utat Svajcbol Magyarorszagra. Ejjel mentunk, ugyhogy vidaman vegigaludta.
2021. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt 3 hónapos a kislányom, amikor 10 órás utazásra mentünk Vele. Végig aludta az egészet jóformán, 3x álltunk meg, szoptatni.
2021. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!