Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám nyaka alatt...

10 hónapos babám nyaka alatt megcsípte valami. Először csak egy pici pont volt, nem is nagyon foglalkoztam vele, aztán pattanás szerű lett. 5 napja ilyen neki. Holnap viszem orvoshoz. A csípések múlása lehet ilyen hosszú idő?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel orvoshoz? Egy darab pöttyel?
2022. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szúnyogcsípés 3 hétig is megmaradhat. Legalábbis rajtam. Elvakarás nélkül.
2022. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Bárányhimlő is lehet. Nálunk épp berobbant. Gyerekként voltam én is, de elfelejtettem milyen. Azt mondta a védőnő, a szúnyog vagy pók csípés helye kemény és viszonylag nagy a területe, a bárányhimlő pedig apró dolog, aminek a közepén vizes váladékos pötty található, ami később bekeményedik.
2022. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy csípés-e, nincs neki máshol ilyen. Azért viszem el hogy megnézze tuti nem vírusos fertőzés vagy hasonló
2022. máj. 25. 22:12
 5/10 A kérdező kommentje:
De a bárányhimlő több pötty nem?
2022. máj. 25. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Az ovis csoportban pl volt akinek csak kettő jött ki. Mondjuk ők már kaptak oltás ellene, a te gyereked 1 évesen kapja majd.
2022. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam. Holnap kiderül. Köszönöm azért
2022. máj. 25. 22:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg baranyhimlo és nem vittem időbe dokihoz lehet baja? Szövődmény akármi?
2022. máj. 25. 22:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor a fiamat 8 hónaposan életében először megcsípte a szúnyog egy délutáni alvás idő alatt testszerte lett vagy 30 csípés. Azt hittük ágyi poloska. Borzasztó volt az az egy nap amíg bőrgyógyászhoz jutottunk, a háziorvos semmit nem mondott rá.


Kiderült h létezik ilyen h az első csípésre heveaen reagál, a méh, darázs csípésre is vigyázzunk majd.

Csak az egyiknek volt közepe, a többi 29 csak fantomcsípés volt, reakció. Lassan múlt el


Azóta tej tojás mogyoró allergia is kiderült. Az első kettőre heves bőrtünete van

2022. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!