Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett állathangokat...

Mikor kezdett állathangokat utanozni babatok ? :) hogy tanitottatok? Mutatok neki egy képet mondom h kutya és azt mondja vauvau ? :D

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Jézusom...
2022. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 hónaposan, nem ilyen tudatosan tanítottam, a mindennapi játékunk, kommunikációnk része volt, magától kezdte utánozni őket
2022. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi 1.

Nem hülye vagyok szimplán erdekel. :) mondokazunk meg nyilván beszélgetek vele egész nap de gondoltam ez a beszed előtt történik meg hátha lehet őket valahogy jobban ösztönözni :)

2022. máj. 26. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kép mutogatás helyett kimesz az életbe, láttok kutyát aki ugat és mondod neki, hogy mit csinál, beszélsz róla. Normalisan.
2022. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi könyveket nézegettünk, mert szerette, szereti, úgy jöttek az állatok. Kb. 9-10 hósan kezdte ő is, ez télen volt, a kutyákon kívül nem volt lehetőségübk menni élesben nézni pl. szamarat és libát, mert a panelban lakunk :D Úgyhogy normálisan beszéltünk róla, mikor mutatta a könyvében. Amúgy így zajlott kb.: rámutat a könyvben, és mondom: ott a kutyus, azt mondja vau-vau! Az meg a cica, azt mondja miáu! Most 14 hónapos, de van, aminek a nevét mondja, van (kakas), van, aminek meg a hangját (nyáu), amikor ,,megnevezi" őket szóval tökre keveri még a fejében.
2022. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
3.nem is mondtam hogy hülye vagy csak meglepodtem a kérdésem, de így elarultad magad :D
2022. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A jezusomra gondoltam h ne gondoljon hülyének .

És igen sétálok vele de kutyán meg macskám kívül mi sem találkozunk azért sok állattal :)

2022. máj. 26. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomnak van ilyen állathag utánzója.Szereti.
2022. máj. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vu-vu mondta az unokánk a kutyára. Erre a legmérgesebb kutya is lehalkul :)
2022. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!