Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szenvedett valaki krónikus...

Szenvedett valaki krónikus csalánkiütésben a Covid oltás után?

Figyelt kérdés

A második moderna oltás után elkezdett a karomon és lábamon csalánkiütés jelentkezni. Ennek már kb. 6 hete és nem múlik csak egyre rosszabb. Nem segít semmi. Szedek antihisztamint napi 4 db-öt, gyógyszertári rázókeverék és szteroidos krém sem használt eddig.

Voltam több orvosnál (bőrgyógyász, allergológus) és kizártuk az élelmiszer allergiát.

Nekem gyanus hogy az oltás után jött elő...



2021. jún. 17. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltak mások is, akiknek bőrtünetei lettek az oltást követően, a Modernánál gyakoribb az ilyen mellékhatás, mint a Pfizernél. Pl. itt olvashatsz erről:

[link]

Ha az oltás előtt nem volt csalánkiütésed, akkor elég valószínű, hogy az oltás okozta. Ebben az esetben jó lenne, ha bejelentené valamelyik orvosod mint mellékhatást.

Sajnos nem találtam más kezelési javaslatot, mint amiket már használsz.

2021. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha életemben nem volt még csalánkiütésem. Ezért gyanakszom erre én is😏 de semmi sem használ 😫 ennél többet az orvosok sem tudnak tenni sajnos. Hiába mondtam az orvosoknak, azt mondták nem lehet az oltás miatt... (mintha bármi tapasztalatuk lenne erről..)
2021. jún. 17. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvosok nem tudnak segíteni, én a helyedben keresnék egy jó természetgyógyászt. Nincs jobb ötletem...

#1

2021. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Örülj neki hogy "csak" ennyi a mellékhatás és ezt nem rosszból mondom tényleg
2021. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!