Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik egyedül nevelitek...

Anyukák akik egyedül nevelitek/ neveltétek babáitokat, gyereketeket! Van már új párotok?

Figyelt kérdés

Van igazi boldogság új párral?

Elfogad egy férfi igazán gyerekkel is? Szereti a gyereket?


2010. szept. 19. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm most vált el,10 év után.Nagyon szerelmes és boldog az uj párjával aki a gyerekeit is imádja.

Nem gondolta,hogy valaha ilyen szerelmes lehet még,de szerencsére neki bejött.

2010. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen. Lassan másfél éve vagyok egyedül. De ismerkedni sincs igazán lehetőségem, még itthon vagyok a 9 hónapos kislányommal. Egyelőre nem is nagyon hiányzik a párkapcsolat, kiveszi minden energiámat a pici. De természetesen nem szeretnék örökké egyedül maradni, és abban is biztos vagyok, hogy nem lesz probléma, hogy gyerekem van. Már csak azért is, mert 34 éves vagyok, valószínűleg az én korosztályomból fogok ismerkedni, és nem 20 évesekkel, és aki velem egyidős, annak már vagy van gyereke, ha nincs, akkor pedig szeretné, ha lenne.
2010. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7 évig nevelte egyedül. Addig senkim nem volt, max. olyan akivel 1-2 csók elcsattant. A szex nem fért bele,túl nagyot buktam előtte.

7 év után(lassan 5 éve) találkoztam a mostani férjemmel.

a napokra várjuk a második babánkat, van egy 3 éves lánykánk már.

Mi jól megvagyunk:))))))))))))

A fiam(aki nem az övé)jól kijön vele, nagyon egymásra hangolódtak:)

2010. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nevelte=neveltem
2010. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!